VALENCIA – GETAFE Cf – tippek – Spanyolország Királykupa – 2019 január 29

Valencia – Getafe – tippek – Spanyolország Királykupa – 2019 január 29

Valencia és Getafe kedd este találkoznak a Királykupa negyeddöntőinek visszavágóján. A találkozó 21:30 órakor kezdődik az Estadio de Mestalla-n. A Getafe enyhén favorit a továbbjutásra miután az odavágón 1-0-ra nyert Jorge Molina 77. percben szerzett góljának köszönhetően.

Image result for Valencia fc  Image result for getafe cf

Valencia

Nagyon jól teljesített a bajnokságban, 3-0-ra legyőzte a Villarreal-t.
Az utóbbi időben kezdett jobban teljesíteni, az utolsó négy meccséből hármat megnyert.
Továbbra is veszélyes a Mestalla-n, ahol csak a Juventus és Girona győzte le.
Bár a következő bajnokin a Barcelona ellen fog játszani, úgy gondolom, hogy ma a legjobb kezdő csapattal fog pályára lépni, a Kupa egy olyan trófea amit a „denevérek” szeretnének megnyerni.
Jimenez és Kondogbia nem igénybevehető, Guedes pedig lehet ha játszani fog, miután újra a csapattal edzett.

Getafe

Az idény egyik legnagyobb meglepetére, tekintve a LA Liga-ban való elhelyezkedését, illetve a Kupában való teljesítményét is.
Szombaton, nagyon nehéz kiszállása volt a bajnokságban, az Atletico otthonában kapott ki.
Ebben az idényben csak kétszer kapott ki idegenben, most pedig a fogadóirodák szerint favorit a továbbjutásra.
Az utolsó tíz hivatalos meccsén hét alkalommal maximum két gól született.
Bergara és Diedhiou le vannak sérülve és nem fognak Valencia-ba kiszállni.

Szorzók Valencia – Getafe

Tippek Valencia – Getafe

Támadás szempontjából a “denevérek” egyáltalán nem állnak rosszul, az utolsó 12 meccsből 11 alkalommal gólt szereztek.
Most minimum egy gólt kell szerezniük, hogy az elődöntőbe kerüljenek, így minden bizonnyal többet fognak támadni.
Bár nagyon jól védekezik, a Getafe az idény során többször megbotlott, nem tudom mennyire fognak tudni a hátvédek jól teljesíteni egy folyamatos nyomás alatt az ellenfél részéről.
Úgy gondolom, a Valencia jelenlegi formája sorsdöntő lesz, és az ellenfél védekezése az első 60. percben megtörik majd.
Tipp Valencia – Getafe’
 Tipp: Gólintervallum az első félidőben: 1-2 gól @ szorzó 1.65  a MalinaSPORTS  -nál  @ Tedd meg a tippet itt!

Katt IDE és tedd meg a MalinaSPORTS tippet egy 50.000 forint értékű bónusszal!