SM CAEN – LOSC Lille, tippek Franciaország Ligue 1 – 2019 január 11

Caen – Lille; tippek Franciaország Ligue 1 – 2019 január 11

A Caen-Lille párbajra vonatkozó tippem nagy eséllyel a pénteki nap tippje lehet. A tipp a gólok szerzésének idejére vonatkozik. Az alábbiakban olvashatod az érveket, illetve pár információt a csapatokról.

Image result for Caen fc  Related image

Caen
4 meccs óta veretlen, ebből az utolsó kettőt meg is nyerte.
Zsinórban 6 meccsen gólt szerzett, de csak az utolsón nem kapott gólt.
Genevois, Deminguet, Ndom és Oniangue-t nem lehet majd igénybe venni.

Lille
Az utolsó 6 meccs során egyetlen vereséget jegyzett, felét pedig megnyerte.
Mind a 6 meccsen gólt szerzett, 2 alkalommal pedig nem kapott gólt.
Bahlouli, Rui Fonte és Xeka játéka egészségügyi problémák miatt kérdéses.

Szorzó Caen – Lille

Tipp Caen – Lille

Lille egyértelműen az erősebb csapat, 14 helyezéssel előbbre van a bajnokságban mint ellenfele, illetve rendkívül veszélyes csatárokkal rendelkezik, mint Rafael Leao, Ikone és főleg Nicolas Pepe, ezért arra számítok, hogy hamar gólt fog szerezni.
Christophe Galtier gárdája az utolsó 6 alkalommal gólt szerzett, és csak egy alkalommal sikerült csak a 70. perc után betalálnia.

Caen a másik oldalon nem rendelkezik valami jó védekezéssel, ezt mutatja az is, hogy az utolsó 6 meccsen minden alkalommal gólt kapott az első 69 percben.
Az odavágón, illetve az utolsó egymás elleni, Stade Michel d’Ornano “Les Dogues” –ban játszott meccsen is mindkét csapat betalált a 70. percig, ezért úgy gondolom, hogy ez most is megismétlődhet.

Tipp: Gólintervallum az első félidőben: 1-2 gól szorzó 1.65  a MalinaSPORTS -nál @ Tedd meg a tippet most >>

Katt IDE és tedd meg a MalinaSPORTS tippet egy 50.000 forint értékű bónusszal!