SD EIBAR – ESPANYOL Barcelona, tippek – Spanyolország La Liga – 2019 január 21

Eibar – Espanyol – tippek – Spanyolország La Liga – 2019 január 21

A La Liga 20. fordulója hétfőn este zárul az Eibar-Espanyol mérkőzéssel. A két csapat 21:00 órától csap össze az Estadio Municipal de Ipurua-n. Az Espanyol az odavágón 1-0-ra nyert.

Image result for Espanyol

Eibar
Zsinórban hét mérkőzés óta nem nyert, ebből öt alkalommal leikszelt.
Ennek a kevésbé sikeres sorozatnak köszönhetően a 16. helyre csúszott 22 ponttal.
Hazai pályán továbbra is elég erős, csak a Sevilla-nak sikerült legyőznie.
Nagyon támadó játékot játszik sajét szurkolói előtt, ahol az utolsó hét meccs során 15 gólt szerzett.
A keretből csak Pedro Leon hiányzik, aki ebben az idényben egy percet sem játszott.
Lehetséges kezdő: Riesgo – Angel, Ramis, Arbilla, Pena – Cucurella, Diop, Jordan, Orellana – Kike, Enrich.

Espanyol
A játékosok morálja egész jó, miután a héten a kupa negyeddöntőibe jutott a csapat, ahol csütörtökön a Betis-el fognak összecsapni.
A katalán csapat kikapott a legutolsó bajnoki meccsén, a real Socieda verte meg idegenben 2-3-ra, 0-2-ről tornászta vissza magát, de nem tudott nyerni.
Idegenben zsinórban négy vereséget jegyzett.
A 11. helyen áll, és csak 2 ponttal van többje mint a mostani ellenfelének.
Hernán Pérez, Pedrosa, David López és Sergio García le vannak sérülve, Hermoso és Duarte szintén egészségügyi okok miatt hiányozhatnak.
Lehetséges kezdő: Diego Lopez – Didac, Lluis Lopez, Naldo, Rosales – Darder, Roca, Granero – Baptistao, Iglesias, Melendo.

Szorzók Eibar – Espanyol

Tippek Eibar – Espanyol

A jelen bajnokságban az Eibar hazai meccseinek több mint fele legalább 3 góllal zárult.
Amint már említettem, a házigazdák nagyon támadó játékot játazsnaka hazai pályán, az utolsó 7 meccsen pedig átlagban több mint 2 gólt szereztek.
Az Espanyol is egy nagyon támadó csapattá alakult, csak három kiszállásán nem szerzett gólt.
Úgy gondolom, hogy legalább három gólt látunk majd, amennyiben csak 2 születik, visszakapjuk a megtett tétet.
TIpp Eibar – Espanyol
  Tipp: Multigólok 2-4 gól összesen a meccsen @ szorzó 1.50 a [maxbutton id=”1″ url=”https://media.casinia.com/redirect.aspx?pid=4417&bid=3393″ text=”CasiniaBET” ]  -nél  @ [maxbutton id=”1″ url=”https://media.casinia.com/redirect.aspx?pid=4417&bid=3393″ text=”Tedd meg a tippet itt!” ]

KATTINTS IDE és tedd meg a tippem a CasiniaBET-nél 20.00 forint bónusszal!

EXKLUZÍV: Legjobb sportfogadás bónuszok!