Rosenborg vs Maribor, foci, augusztus 13, 2O19,Bajnokok Ligája

Maribor

Rosenborg Trondheim

Utolsó mérkőzés : 5-2 vs Tromso

Forma: L W D W W
A Rosenborg már egy lépéssel a play offban van, miután hazai mérkőzésen 3-1-re győzött,Soderlunk két gólt és Jensen
találtak hálóba, a szlovénoknak pedig Marcos Tavares talált hálóba.
A Rosenborg már két körön van keresztül, az első körben izgalom nélkül ütte ki az irland bajnokot, a Linfieldet
2-O idegenben és 4-O otthon.
A norvégoknak sokkal nehezebb dolguk volt a 2.ik körben, 1-2-re kaptak ki idegenben a Bate Borisovtól de otthon
2-O-al forditottak.

NK Maribor

Utolsó eredmény : 4-2 vs Tabor Sezana

Forma: D L D L W
A Maribor nehézkésen kezdte a szezon, egyelten mérkőzést sem nyert meg az első 4 fordulóban, az első győzelem az elmúlt fordulóban jött 4-2-re győzte le az ujonnan feljutott Tabor Sezanat. Az első győzelme volt a Maribornak az utolsó 5 mérkőzésen.
A szlovén bajnok az 5.ik helyen van 5 forduló után, 6 ponttal, 7 pont távolsára a lista vezető Olimpija Ljubljana  mögött. A Maribor is az első körben kezdett, ahol a Valur Reykjavikot ütte ki, 3-O idegenben és 2-O otthon. A második körben az AIK Stockholm volt az ellenfél, és dramatikus volt a továbbjutás. Otthon 2-1-re győztek és idegenben 1-2 volt 9O perc után, ahol az AIK 3-1re vezetett, azonban a 117.ik percben a román Alexandru Cretu szerezte a Maribor továbbjutó  gólját.

Hogyan fogadd az 50.000 FORINTOS szelvényt?

1. Hogyan fogadd az 50.000 FORINTOS szelvényt?