REAL Sociedad – ESPANYOL Barcelona – tippek – Spanyolország La Liga – 2019 január 14

Real Sociedad – Espanyol – tippek – Spanyolország La Liga – 2019 január 14

A La Liga 19. forduló utolsó meccsének az Estadio Municipal de Anoeta ad otthont, ahol a Real Sociedad fogadja az Espanyol látogatását. A találkozó ma este 21:00 órától lesz.

Image result for Real Sociedad  Image result for Espanyol

Real Sociedad
Az előző fordulóban véget vetett négy egymás utáni vereség sorozatának és 2-0-ra legyőzte a Realt a Santiago Bernabeu-ben
A csapat morálja nagyon jó és mindenki egy újabb sikert vár el ebben a fordulóban
Összeségében viszont nem produkál egy remek idényt és csak a 12. helyen áll
Az utolsó hat meccsen szerényen teljesített és csak három gólt szerzett
Gorosabel, David Concha, Kevin Rodrigues és Merquelanz le vannak sérülve, Sandro, Le Normand és Pardo pedig kérdéses
Lehetséges kezdő: Rulli – Theo, Moreno, Llorente, Aritz – Zubeldia, Illarramendi, Merino – Oyarzabal, Jose, Januzaj

Espanyol
Az előző fordulóban ő is győzelmet jegyzett, 1-0-ra nyert a Leganes ellen
Jobban áll mint mai elelnfele, jelenleg a 9. helyen helyezkedik el
Szerényen teljesít idegenben, ahol csak az utolsó helyen álló Huesca-t győzte le
A Leganes ellen szerzett győzelem előtt zsinórban hat vereséget jegyzett
Garcia, Perez és Hermoso sérülések miatt hiányozni fognak
Lehetséges kezdő: Diego Lopez – Didac, Duarte, David Lopes, Rosales – Darder, Roca, Granero – Baptistao, Iglesias, Melendo

Szorzók Real Sociedad – Espanyol

Tippek Real Sociedad – Espanyol
Egy elég érdekes tippet választottam erre a találkozóra, ami nagyobb biztosnágot jelent mint a klasszikus 1X2
A Real Sociedad győzelmére tippelek, mivel ellenfelük nemrég zárt egy hat egymás utáni vereség-sorozatot, és az Espanyol sem teljesít valami jól idegenben
Bár a Real sok hiányzóval küszködik, ezek nem alapemberek, míg az Espanyol hiányzói fontos szerepet játszanak a keret számára
Amennyiben a Real Sociedad már a szünetben vezetni fog, nyerő szelvényünk lesz, ha nem, akkor úgy gondolom, nagy eséllyel a meccs végéig megszerzik a győzelmet
Tipp Real Sociedad – Espanyol
 Tipp: 1 (Real Sociedad) félidő/végeredmény @ szorzó 1.60 a MalinaSPORTS   -nál @ Tedd meg a tippet itt!

Katt IDE és tedd meg a MalinaSPORTS tippet egy 50.000 forint értékű bónusszal!