Real MADRID – Fc. GIRONA, tippek Copa del Rey, Spanyolország – 2019 január 24

Real Madrid – Girona – tippek Spanyol Kupa – 2019 január 24

Nagyon érdekes párbaj elé nézünk a spanyol kupa negyeddöntőiben, ahol a Real Madrid saját pályán fogadja a Girona látogatását. A madridi “Santiago Bernabeu”-ben játszódo találkozó 21:30 órakor kezdődik, a házigazdák favoritok a győzelemre, a MalinaSports-on győzelmük esetén a szorzó 1.35 alatt van.

Real Madrid

A 3. helyen áll a La Liga-ban 36 ponttal, 5-el kevesebb pontja van mint a 2. helyen álló Atletico Madrid-nak.
Az utóbbi időben elég jól teljesít, az utolsó 5 meccséből 3-at megnyert.
Legutóbb saját pályán 2-0-ra győzte a Sevilla-t, a találkozón az első gól csak a 78. percben született, Casemiró bombagólt rúgott 35-40 méterről, a második gólt pedig Modric szerezte a 90+2. percben.
A kupa előző körében a Leganes csapatát győzte le először saját pályán 3-0-ra, majd idegenben 1-0-ra.

Girona

Csak a 12. helyen áll a bajnokságban 24 ponttal, 5 győzelmet, 9 döntetlent és 6 vereséget jegyzett.
Nem nyert egy tornán sem december eleje óta, akkor az Alaves-t győzte le a kupában 2-1-re.
legutóbb 3-2-re kikapott a Betis-től, azelőtt pedig zsinórban 5 döntetlent jegyzett.
Atletico Madrid volt az első áldozata a nyolcaddöntőkben, saját pályán 1-1-re, idegenben pedig 3-3-ra leikszeltek.

Szorzók Real Madrid – Girona

Tipp Real Madrid – Girona

Úgy gondolom, legalább 3 találat lesz a meccsen, Girona két legutóbbi meccsén minimum 5 gól született, 3-3 volt az eredmény a kupában az Atletico-val, illetve 3-2 a bajnokságban a Betis-el, mindkettőt idegenben játszodták.
Biztos vagyok benne, hogy a Girona megpróbál helyt állni a Real ellen, a Betis-től elszenvedett vereség előtt zsinórban 5 döntetlent jegyzett, mindegyiken gólt szerezve.
A Real legutóbbi 5 hazai meccséből 3 találkozó minimum 3 góllal végződött.
  Tipp: több mint 2.5 gól @  szorzó 1.55  a MalinaSPORTS   -nál  @ Fogadj most >>

Katt IDE és tedd meg a MalinaSPORTS tippet egy 50.000 forint értékű bónusszal!