Home / FOGADÁS TIPPEK / OLYMPIQUE Marseille – LOSC Lille, tippek Franciaország Ligue 1 – 2019 január 25

OLYMPIQUE Marseille – LOSC Lille, tippek Franciaország Ligue 1 – 2019 január 25

Marseille – Lille; tippek Franciaország Ligue 1 – 2019 január 25

A Ligue 1 fordulója derbivel indul a Velodrome stadionban, főszerepben a Marseille és a Lille. A tippem a gólok számára vonatkozik, úgy gondolom, hogy a napi szelvényen is megállná helyét.

Related image

Marseille

Legutóbb győzelmet jegyzett, de az volt az első 9 olyan meccs után ahol ezt nem sikerült megvalósítania.
Az utolsó 9 meccséből 8 alkalommal gólt szerzett, de csak amikor győzőtt, akkor nem kapott gólt.
Sanson és Ocampos fel vannak függesztve, Payet pedig le van sérülve

Lille

Zsinórban 4 győzelmet jegyzett, így a játékosok morálja kiváló.
Az utolsó 9 meccsen gólt szerzett, de csak 3 alkalommal nem kapott gólt.
Jose Fonte orvosi problémákkal küzd, de még ígyis van esély rá, hogy pályára lépjen.

Szorzók Marseille – Lille

Tipp Marseille – Lille

Két nagyon értékes védekezéssel rendelkező csapat párbajozik, akiknek támadásuk is nagyon jó, így számítok pár gólra, igaz nem sokra.
A marseille utolsó 6 meccséből 5 alkalommaé 2,3 vagy 4 gól is született, kivétel a Caen elleni 1-0, de akkor Frederic Guilbert-et az 51. percben kiállították, ezért elővigyázatosabbak voltak.
Ha a Lille utolsó 5 meccsét nézzük, láthatjuk hogy 4 alkalommal 2-4 gól született, és még volt egy meccs amikor közel áltak ehhez az eredményhez, egy 3-2 a Nimes-el, mikor a 92. percben gólt szereztek.
A bajnokság odavágóján a “Les Dogues” 3-0-ra nyert, ha most is hasonló lesz az eredmény, akkor nyerő tippem lesz.
  Tipp: 2-4 gól összesenszorzó 1.50  a CasiniaBET -nél @ Fogadj most >>

KATTINTS IDE és tedd meg a tippem a CasiniaBET-nél 50.000 forint bónusszal!