Napi szelvény – KÉZILABDA – 2019 január 9

Egy nap szünet után ismét jelentkezem a kézilabda napi szelvénnyel, melynek szorzója 3.65 és legkésőbb 16:30 óráig lehet megtenni.

SCM Craiova hezitálva indította az idényt, ez főleg a gyenge keretének és sok sérült játékosának tudható be, de a téli szünet után megjött az erősítés Bogdan Burcea gárdája számára, ezét bízom benne, hogy a HC Zalau-SCM Craiova találkozóra vonatkozó tippem bejön, véleményem szerint az olténiaiak nem fognak veszíteni . Gheorghe Tadici gárdája fiatal, tapasztalatlan játékosokból áll, ebben az idényben 3 győzelmet jegyeztek, ebből kettőt a két utolsó helyen álló csapatok ellen (“U” Cluj és Dunarea Braila). A másik oldalon, a Craiova kiválóan védekezik, ezt támassza alá az utolsó EHF Kupa keretén belül játszott meccs is, ahol a második helyen álló dán csapat csak 12 gólt tudott nekik szerezni. Egy kiegyensúlyozott játékra számítok, a vendégcsapatnak is nagy szüksége van a 3 pontra, hogy ne veszítsék el helyüket a pódiumon.

Szorzó 3.65!

Kézilabda / Románia Liga Nationals – Nők

Tipp HC Zalau – SCM Craiova : SCM Craiova + 3.5 gól! — Szorzó 1,50 >> KATT IDE és fogadj!

Kézilabda / Dánia/Dame Håndbold Ligaen

Tipp Esbjerg – Viborg: Esbjerg vezet félidőben és megnyeri a meccset is ! — Szorzó 1.61 >> KATT IDE és fogadj!

Kézilabda / Dánia / Dame Håndbold Ligaen

Tipp Odense – Herning Ikast: Odense vezet félidőben és megnyeri a meccset is ! — Szorzó 1.47 >> KATT IDE és fogadj!