Napi szelvény 2018 szeptember 28.

A 2018 szeptember 28.-i napi stelvény 3 mérkőzésből áll, a francia, német és török első osztályokból. Bízom benne, hogy nyerő szelvény lesz, de mint mindig, azt javaslom, hogy fogadjatok felelősségteljesen.
A továbbiakban bemutatom a három tippet, illetve az indokokat amiért ezek mellett döntöttem.

Ajánlott online sportfogadó oldal – CAMPO BET

KATT IDE , hogy többet megtudj róla

Napi szelvény 2018 szeptember 28 (szorzó 2.55)

1. Tippek: Saint-Etienne – Monaco (17:00 órától)

A Saint-Etienne jó formában van, és még a hazai pálya is mellette szól.
A “Zöldek” utolsó két meccsén a támadás tette a dolgát, 2 illetve 3 gólt szereztek, egyet a 70. perc után.
A Monaco védekezés szempontjából elég gyengén mutatkozott, csak a Lille elleni meccsen nem kapott gólt, és két meccsen pedig a 70. perc után kapott.
Az utolsó 4 egymás elleni találkozón, melyeknek a Stade Geoffroy-Guichard adott otthont, a házigazdák legalább egy gólt szereztek a 70. percig.

Tipp: Több mint 1,5 gól összesen a meccsen, szorzó @1.35>> katt ide és fogadj

2. Tippek: Hertha Berlin – Bayern Munchen (17:00 órától)

Bayern Munchen ebben az idényben is jóval erősebb ellenfeleinél, ezért arra számítok, hogy nyerni fog ezen a kiszálláson is.
Hertha jól indította az idényt, de legutóbb kikapott 1-3-ra a Werder Bremen-től, ez pedig lehet ha rányomta bélyegét a játékosok moráljára.
A Bayern Munchen az eddigi 8 meccs során csak egy alkalommal nem győzőtt, a mésik 7 meccsből 6 alkalommal győzőtt és minimum 2 gól is született, kivétel a kupamérlőzés, ahol valószínűleg hiányzott a motiváció a szerény ellenfél miatt.
Az utolsó 3 egymás elleni meccsen a két csapat leikszelt, így még inkább számítok arra, hogy a bajor gárda szeretne visszavágni egy győzelem által.

Tipp: 2 (Bayern Munchen) és több mint 1.5 gól, szorzó @1.40>> katt ide és fogadj

3. Tippek: Galatasaray – Erzurum (17:00 órától)

A meccsen egy bajnoki címre pályázó, illetve egy újonnan promovált csapat fog összecsapni, így elég nagy különbség van a kettő között.
Galatasaray megnyerte mind a 3 hazai meccsét, és csak az elsőn nem született minimum 2 gól, akkor az eredmény 1-0 lett.
Erzurum-nak hasonló párbajban volt része a Besiktas ellen, akitől kikapott 1-3-ra, én most is hasonló végkimenetelre számítok.

Tipp: 1 (Galatasaray) és több mint 1.5 gól, szorzó @1.40>> katt ide és fogadj

Napi szelvény szeptember 28 (szorzó 2.55)