Napi szelvény 2018 szeptember 10.

A 2018 szeptember 10.-i napi szelvényre 3 UEFA Nemzetek Ligája mérkőzést választottam. Bízom benne, hogy nyerő szelvény lesz.

Ajánlott online sportfogadó oldal – CAMPO BET

KATT IDE , hogy többet megtudj róla

Napi szelvény 2018 szeptember 10 (szorzó 2.93)

1. Tippek Svédország – Törökország (20:45)

Véleményem sterint Svédország erősebb mint ellenfele, mivel a nyári VB-n is szerepelt, illetve most saját pályán is játszik.
Forsberg és társai az utolsó 5 hazai mérkőzésen minden alkalommal gólt szereztek, legalább egy gól született a 70. percig.
Törökország gólt kapott az előző 5 kiszállása során, és csak a finnek rúgtak gólt a 70. perc után, a több mind azelőtt tette.
A két válogatott az utóbbi 4 évben 2 alkalommal találkozott, a skandinávok mindkét alkalommal legalább egy-egy gólt szereztek, az egyik meccsen a 70. perc után.

Tipp: Svédország több mint 0,5 gólt szerez , szorzó @1.40 >> katt ide és fogadj

2. Tippek Szerbia – Románia (20:45)

Az információim szerint a szerbek inkább egy barátságos mérkőzésnek tekintik a ma esti találkozüt, ezért lehet hogy a mieink keresztbe fognak tenni majd.
A szomszéd ország válogatottja, kinek keretében van némi nagy játékos, nem fél az ellenfélnek ajándékozott szögletektől, a hazai Irország és Welsz elleni meccseken legább 3 szögletük volt az ellenfeleknek.
Romániának az oroszországi VB selejtezők során 5 meccsből 4 alkalommal legalább 5-5 szöglete volt

Tipp: Románia több mint 2.5 szöglet, szorzó @1.44 >> katt ide és fogadj

3. Tippek Montenegró – Litvánia (20:45)

Véleményem szerint Montenegró erősebb mint ellenfele, ezenkívül a szurkolók támogatását is évezi, mivel saját pályán játszik.
Románia péntek esti ellenfele kemény dió lehet a pályán, az utolsó 5 meccse sroán egy vereséget jegyzett, a többi meccs során 3 alkalommal nem született több mint 3 gól.
Litvánia az utolsó 15 mérkőzése során egyetlen győzelmet jegyzett, a másik 14 meccsből 10 alkalommal nem született 3-nál több gól.

Tipp: 1X & kevesebb mint 3,5 gól,  szorzó @1.55>> katt ide és fogadj

Napi szelvény szeptember 10 (szorzó 2.93)