Napi szelvény – 2018 július 6!

A 2018 július 6.-i napi szelvény 3 focimeccset foglal magába. Olvassátok el ezt a cikket, hogy megtudjátok melyek ezek a meccsek és melyek a mi tippjeink.

1. Kairat – Irtysh Pavlodar

Kairat jóval ellenfele fölött helyezkedik el, ezt pedig a ranglista mutatja a legjobban, ahol 5 hellyel fennebb áll, és kétszer annyi pontja van mint ellenfelének.
Az Almaty csapat mellett szól a hazai pálya is, ami nagyon fontos, mivel otthon egy igazi hatalomnak számít, ahol 8 meccsből 7-et megnyert, kivéve az Astana éllovas elleni találkozót.
Irtysh szörnyű formában van, az utolsó 5 meccsből 4-et elveszített, emiatt a játékosok morálja is padlón lehet a mostani kiszállás előtt.
Az utolsó 6 egymás elleni találkozón az Ortaliq Stadion-ban egyetlen alkalommal nem a házigazdák nyertek, akkor a végeredmény 1-1 lett, a vendégcsapatnak a 80. percben sikerült kiegyenlítenie.
A mi tippünk: Kairat győz @ 1.40 >> tedd a szelvényre

2. St Patricks Athletic – Dundalk

Dundalk az erősebb csapat, 5 hellyel előbbre van a ranglistán is, ami számottevő egy 1 csapatos bajnokságban, és szinte kétszer annyi pontja van mint ellenfelének.
A Stephen Kenny által vezett csapat nagy formában van, zsinórban 12 győzelmet jegyzett, ebből 9 alkalommal lazán győzőtt, 2 gólos különbséggel.
A másik oldalon St Patricks Athletic gyenge formában van, az utolsó 6 meccset elveszítette, ebből 4 alkalommal gólt sem szerzett.
Az utolsó 6 egymás elleni találkozón Dundalk 4 alkalommal győzőtt, az egyik a Kupában volt, 11 méteresek után, viszont akkor 4 gólt kapott, ami most szerintem nem fog megtörténni.
A mi tippünk : Dundalk győz @ 1.54 >> tedd a szelvényre

3. Cork City – Shamrock Rovers

Itt is van egy egyértelmű favorit, a Cork City, még akkor is ha a különbség nem látszik a ranglistán, mivel csak 2 hellyenl van előbbre mint ellenfele, de 20 ponttal többje van, ez pedig számottevő 24 forduló után.
A John Caulfield vezette csapat mellett szól a hazai pálya is, ami nagyon fontos, hisz ott megnyerte az összes eddigi 11 mérkőzést a bajnokságból.
Shamrock Rovers nem a kiszállások szakértője, a jelenlegi ír Permier League-ben csak 2 alkalommal győzőtt a 11 meccs során, több mint felét, pedig, 6-ot elveszített.
Ha az egymás elleni találkozókat nézzük, láthatjuk, hogy az utolsó 4 alkalommal a Turner’s Cross stadionban mindig a házigazdák nyertek, és most is ilyen végkimenetelre számítok, vagy legalább arra, hogy az egyik félidőt megnyerjék.

A mi tippünk : Cork City megnyeri valamelyik félidőt @ 1.38 >> tedd a szelvényre

Napi szelvény – 2018 július 6 (szorzó 2.98)