A továbbiakban bemutatom a 3 tippet illetve az indokokat amiért ezekre esett a választásom.

Ajánlott online sportfogadó oldal – CAMPO BET

KATT IDE , hogy többet megtudj róla

Napi szelvény 2018 augusztus 26 (szorzó 3.26)

1. Tippek FC Koppenhága – Sonderjyske (18:00 órától)

FC Koppenhága jóval ellenfele fölött helyeztkedik el, ő a többszörös bajnoka Dániának az utóbbi években, míg ellenfele minden idényben a kiesés ellen küzd.
A dán főváros csapata zsinórban 4 hazai meccset nyert, és legkevesebb 2 gól szerzett meccsenkén, tehát kiválóan játszik hazai pályán.
Sonderjyske-nek nagy gondjai vannak idegenbenm a jelenlegi idény 3 kiszállásából 2-t elveszített.
Az utolsó 3 egymás elleni meccset, melynek a Telia Parken adott otthont minden alkalommal a házigazdák nyerték meg, akik legalább 2-szer találtak kapuba minden meccsen.

Tipp: 1 (FC Copenhaga) több mint 1.5 gól szorzó @1.50>> katt ide és fogadj

2. Tippek Girona – Real Madrid (22:15)

Real Madrid jóval erősebb mint az ellenfél, nem hinném, hogy gondja akadna ezen a kiszálláson.
Az előző fordulóban egy elég kényelmeten ellenfelet, a Getafe-t győzte le 2-0-ra, ahol még rengeteg helyzetet kihagyott, tehát nagyon jól játszott.
Girona nem tudta legyőzni az újonc Valladolid-ot, akivel 0-0-ra leikszelt, ha pedig hasonlóan fog játszani, semmi esélye a Real ellen.
A két csapt csak 2 alkalommal találkozott eddig, a Catalunya-ban játszott meccsen a házigazdák nyertek, de a “Los Blancos” tanult az esetből, és a visszavágón egy laza 6-3-at jegyeztek.

Tipp: 2 (Real Madrid) több mint 1.5 gól, szorzó @1.50>> katt ide és fogadj

3. Tippek Olempique Marseille – Rennes (21:00 órától)

Olempique Marseille az egyik favorit a pódiumon végző csapatok között, ha pedig ott szeretne majd a bajnokság végén állni, akkor az ilyen találkozókat meg kell nyernie.
A Rudi Garcia által vezetett csapat mellett szól a hazai pálya is, tehát egy fantasztikus szurkolótáborral a hátuk mögött lépnek majd pályára. Az eddigi mindkét meccsen hamar, azaz az 50. percig gólt szereztek.
Rennes egy kiszálláson volt eddig, a Lille otthonában, ahol enm kevesebb mint 3 gólt kapott az első 70 percben.
Ha az utolsó 8 egymás elleni meccset elemezzük, láthatjuk, hogy az Olympique minden alkalommal gólt szerzett a 70. percig.

Tipp: Gólintervallum: 2-4 gól összesen a meccsen! szorzó @1.45>> katt ide és fogadj