A 2018 augusztus 20.-i szelvényre 3 tippek készítettem az ír, román első ligákból, illetve egyet a francia másodosztályból. Bízom benne, hogy nyerő szelvény lesz.
A továbbiakban bemutatom ezt a 3 tippet, illetve az indokokat amiért ezek mellett döntöttem.

Ajánlott online sportfogadó oldal – CAMPO BET

KATT IDE , hogy többet megtudj róla

Napi szelvény 2018 augusztus 20 (szorzó 2.83)

1. Tippek Sligo Rovers – Dundalk (20:45)

Egyértelmű, hogy Dundalk az erősebb csapat, ő az éllovas az ír első osztályban, míg ellenfele csak a 8. helyen áll egy 10 csapatos bajnokságban.
A vendégcsapat megnyerte az utolsó 6 mérkőzését az ír Premier League-ben, és minden alkalommal legalább 2-szer talált kapuba.
Sligo Rovers, a másik oldalon, szenved még saját pályán is, a 13 mérkőzésből nem kevesebb mint 8-at elveszített, 7 alkalommal pedig legalább 2 gól született.
Ha az utolsó 5 egymás elleni találkozót tekintjük, láthatjuk, hogy Dundalk 4 alkalommal nyert, és mind a 4-szer legalább 2 gól született.

Tipp: 2-es győzelem, és több mint 1,5 gól, szorzó @1.55>> katt ide és fogadj

2. Tippek Universitatea Craiova – Concordia Chiajna (20:00)

Nem hinném, hogy az Universitatea Craiova elveszítheti ezt a találkozót, mivel ő az egyik favorit a top 3-ba való jutást illetően, míg ellenfele reménykedik, hogy újból megmenekül a kieséstől.
Az olténiaiak hazai pályán fognak fellépni, ahol veretlenek az eddigi 3 mérkőzés után, és csak egy alkalommal született több mint 3 gól, akkor a végeredmény 2-2 volt.
Concordia Chiajna egy győzelmet jegyzett eddig az új bajnoksában az újonc Hermannstadt ellen, a másik 3 mérkőzésen nem született több mint 2 gól.
Az utólsó 5 egymás elleni találkozón az olténiaiak nem veszítettek, és minden alkalommal maximum 3 gól született.

Tipp: 1X és kevesebb mint 3.5 gól, szorzó @1.55>> katt ide és fogadj

3. Tippek Metz – AC Ajaccio (20:45)

Két olyan csapat találkozik, akinek meccsein általában hamr gól születik, én úgy gondolom, ez most sem lesz másképp.
A Ligue 2 jelenlegi idényében a Metz eddigi mindhárom játékán már az első félidőben született gól, ami sokat elárul a játékstílusáról.
Az AC Ajaccio eddigi 3 mérkőzésén szintén így történt.
Az egyetlen mostani egymás elleni találkozó a két csapat között 2016-ban történt, akkor nagyon látványos meccset láthattunk, a 70. percig 4 gól született.

Tipp: 1X, szorzó @1.18>> katt ide és fogadj