HERTHA Berlin – SCHALKE 04, tippek Németország Bundesliga – 2019 január 25

Hertha Berlin – Schalke; tippek Németország Bundesliga – 2019 január 25

Az Olympiastadion ad otthont a Hertha Berlin – Schalke találkozónak a Bundesliga 19. forduló nyitómeccs keretén belül. A tippem megfelel egy napi duplázó szelvényen szereplő tippnek is. Az alábbiakban találod a megindokolt tippet, illetve pár információt.

Hertha Berlin

Teljesítménye ingadozó, az utolsó öt meccse során 2 győzelmet, 2 vereséget és egy döntetlent jegyzett.
Az utolsó 8 meccsén minden alkalommal gólt szerzett, de 6 alkalommal kapott is.
Kraft, Dilrosun, Kade, Leckie, Luckassen különböző okokból hiányozni fognak.

Schalke

Az utolsó 5 meccs során 3 győzelmet és egy döntetlent jegyzett.
Zsinórban 4 alkalommal ő és ellenfele is betaláltak.
McKennie fel van függesztve, Burgstaller, Di Santo és Embolo játékesélyei pedig elég kicsik.

Szorzók Hertha Berlin – Schalke

Tipp Hertha Berlin – Schalke

Mindkét csapat támadó játékot játszik mostanában, ezért én egy látványos meccsre számítok az Olympiastadion-ban.
A Hertha Berlin utolsó 7 meccsén 1,2 vagy 3 gól is született az első félidőben, egyetlen kivétel ez alól az Augsburg elleni meccs, mely 2-2-re végződőtt, és minden gól meglett a 39. percig.
A Schalke utolsó 5 meccsén szintén született 1-3 gól az első félidőben .
Az utolsó 4 egymás elleni során 3 alkalommal 1,2 vagy akár 3 gól is született az első félidőben, én most is erre számítok.
  Tipp: 1-3 gól az első félidőben szorzó 1.45 a MalinaSPORTS  -nál Fogadj most >>

Katt IDE és tedd meg a MalinaSPORTS tippet egy 50.000 forint értékű bónusszal!