Anglia

Bulgária

Utolsó eredmény: 0-0 vs Montenegró

Formája: D L L L L

A montenegrói kiszállás után, ahol egy pontot sikerült szereznie, Bulgária egy pokoli meccsre készül Anglia válogatottja ellen. A Szofiában játszódó meccs hétfőn 21:45 órakor kezdődik.

A bulgárok az A csoportban már három döntetlent jegyeztek, eddik az odavágón ikszeltek le Montenegróval és Koszovóval.

Anglia

Utolsó eredmény: 1-2 vs Csehország

Formája: L W W W L

Meglepő módon az angolok kikaptak Csehországtól. Harry Kane hamar betalált 11-esből, de szünetre Brabec kiegyenlített Celustka passzjából. 5 perccel a vége előtt, Masopust középpályára passzolt Ondrasek-nek, aki betalált és így 2-1 lett a végeredmény.

Ez a második vereség ebben az évben az angolok számára, akiket a hollandok a Nemzetek Ligája elődöntőjéből ejtettek ki. A másik öt meccsen az ”oroszlánok” nyertek.