Home / FOGADÁS TIPPEK / Fogadás: REAL SOCIEDAD – LEVANTE U.D, spanyol La Liga – 2019.03.15

Fogadás: REAL SOCIEDAD – LEVANTE U.D, spanyol La Liga – 2019.03.15

Image result for Real Sociedad vs Levante

A La Liga 28. fordulója a Real Sociedad Levante mérkőzéssel rajtol péntek este. A 2 együttes 22:00 órakor találkozik az Estadio Municipal de Anoeta-n.

1. TV csatornák és fogadóirodák, amelyek közvetítik a Real Sociedad – Levante mérkőzést

Unibet.hu

2. Utolsó információk a Real Sociedad – Levante meccs előtt

2.1 Real Sociedad

Az előző 2 fordulóban a Sevilla-val és az Atletico Madriddal találkozott, 2 erős együttes, akikkel szemben esélye sem volt. Ezen vereségek ellenére is a tabella első felében találjuk, mégpedig a 9. helyen. 35 pontja van és továbbra is közel áll az európai szereplést érő helyekhez, mégpedig 5 pontra. Nem meggyőző hazai pályán, többet botlott, mint ahány meccset megnyert. Általánosságban egy kiszámíthatatlan együttes, nem nyújtott kiegyenlített teljesítményt ebben a szezonban.
A fiatal Zubeldia sérülés miatt hiányozni fog. A Jornadeperfecta szerint Illarramendi, Willian Jose, Llorente, Gorobasel és Rodrigues is hiányozni fog sérülés miatt.

2.2 Levante

Gyenge formában van, már 3 kudarcnál jár sorozatban. 2019-ben csak 2 meccset nyert meg, komoly gondot jelenthet az élvonalban maradás. Jelenleg a 15., mindössze 5 pontra a kiesőzónától. A támadása nagyon erős, csak 4 együttes jobb nála ebben a tekintetben. Komoly gondjai vannak idegenben, november óta csak a Celta Vigo otthonában tudott győzni.
Doukoure az egyetlen hiányzó.

3. Real Sociedad – Levante valószínű kezdők

Real Sociedad (4-2-3-1): Rulli – Theo, Navas, Moreno, Zaldua – Zurutuza, Pardo – Oyarzabal, Merino, Januzaj – Sandro.
Levante (5-3-2): Fernandez – Luna, Vezo, Suarez, Cabaco, Simon – Bardhi, Campana, Rochina – Morales, Roger.

4. Információk az utolsó egymás elleni mérkőzésekről

A Sociedad nagy mérkőzést játszott az ősszel, 3-1-re győzött,
0-1-ről tudott fordítani és az összes gólját a 70. perc után szerezte.
A Levante 2012 óta nem nyert egymás ellenit idegenben.

5. Statisztikákon alapuló tippek Real Sociedad – Levante

Az előző 6 egymás elleniből 5 alkalommal legalább 3 gól született. A több mint 2.5 gól szorzója 1.76. Fogadj most!
A Levante ebben a szezonban csak 2 idegenbeli mérkőzésen nem kapott gólt. 1.15 a Sociedad gólt szerez szorzója. Fogadj most!
A Sociedad utolsó 5 mérkőzéséből 4 NG volt. 1.68 a szorzója, hogy nem szerez mindkét együttes gólt. Fogadj most!

6. Szorzók Real Sociedad – Levante

A hazai együttes az esélyesebb, győzelmének szorzója 1.90.
Az 1 vagy 2 rúgott gól az első félidőben 1.62-es szorzóval bír.

7. A sportfogadas1x2.com által ajánlott tippek a Real Sociedad – Levante mérkőzésre

7.1 Real Sociedad – Levante tipp érvelés
Ebben a szeonban a Levante 14 idegenbeli mérkőzéséből 9 alkalommal 1 vagy 2 gól született a második félidőben.
Általában mindkét csapat inkább a 2. félidőben szerez gólt, kiváltképpen a Real Sociedad-nak kerül több időbe, míg bemelegedik és veszélyes tud lenni ellenfele kapujára. Normális esetben a 2 együttes gólokkal fog szórakoztatni, nagy valószínűséggel a 2. félidőben. Azt hiszem az 1.62-es szorzó az 1-2 gólra a második félidőben remek, így én erre fogadok.
7.2 Real Sociedad – Levante – fő tipp
1-2 találat a 2. fordulóban @ 1.62. Fogadj ITT!

7.3 Real Sociedad – Levante – másodlagos tipp
Kevesebb mint 1 találat a félidőben @ 1.99. Fogadj ITT!

8. Bónuszok és kedvezmények Real Sociedad – Levante

Katt IDE és tedd meg az Unibet tippet egy 20.000 forint értékű bónusszal!

Facebook Comments

About admin

Check Also

Foci tippek: NÉMETORSZÁG – SZERBIA, nemzetközi barátságos – 2019.03.20

Foci tippek: NÉMETORSZÁG – SZERBIA, nemzetközi barátságos – 2019.03.20 A mérkőzést a wolfsburgi Volkswagen Arena-ban …