Foci Tippek: WOLVERHAMPTON – Fc. LIVERPOOL, Angol Kupa – 2019 január 7

Wolverhampton – Liverpool – Angol Kupa – 2019 január 7

Liverpool a Wolverhampton-al csap össze az Angol Kupa keretén belül, és enyhén favoritnak mondható. A szorzók egy nehéz meccset jósolnak a kormoránoknak, de én ennek ellenére, rájuk voksolok. A találkozó hétfőn este 20:45 órakor kezdődik.

Image result for Wolverhampton – Liverpool  Related image

Wolverhampton
Összességében jó idényt produkál, a Premier League-ben a középmezőnyben helyezkedik el.
Jelenlegi formája nem a legjobb, az utolsó négy meccse során csak egy alkalommal győzőtt.
Az utolsó két hazai meccsét elveszítette, egyiken sem szerzett gólt sem, az egyik ellenfele pedig pont a Liverpool volt
Nagyon kevés gólt szerez, innen a negatív gólaránya is
Romain Saiss le van sérülve, míg Diogo Jota játéka továbbra is kérdéses

Liverpool
Éllovas a Premier League-ben, lenyűgözően teljesít az idényben
Most szerezte első vereségét a bajnokságban, kikapott a riválisa, Manchester City otthonában (1-2), mostmár csak négy pont előnye van
Az utolsó kilenc meccséből nyolcat megnyert;
Övé a legjobb védekezés a PL-ben
Gomez és Matip hiányozni fognak, Salah-ot és Firmino-t pedig lehet ha pihentetni fogják; helyettük Shaqiri és Sturridge léphetnek pályára

Szorzók Wolverhampton – Liverpool

Tipp Wolverhampton – Liverpool
A két keret között elég nagy a különbség, én arra számítok, hogy a Liverpool legalább egy félidőt megnyer
A vendégcsapat védekezésére alapozok, mely jelenleg a legjobb a PL-ben, míg a farkasok védekezése már nem annyire jó mint az idény elején
A Liverpool az utolsó kilenc meccséből nyolcat megnyert
Egy hónappal ezelőtt a kormoránok nyertek ezen a pályán a bajnoki meccs keretén belül, úgy hogy gólt sem kaptak
 Tipp: Gólintervallum a második félidőben: 1-2 gól @ szorzó 1.50 a MalinaSPORTS   -nál@ Fogadj most>>

Katt IDE és tedd meg a MalinaSPORTS tippet egy 50.000 forint értékű bónusszal!