Foci Tippek: VILLAREAL – REAL MADRID, Spanyol La Liga – 2019.01.03

Foci tippek – Villareal – Real Madrid – spanyol La Liga – 2019.01.03

Sorozatban harmadszor a klubbvilágbajnokság győzteseként tér vissza Spanyolországba a Real Madrid és a La Liga 17. fordulója keretén belül a Villareal otthonába látogat. A találkozót az Estadio de la Ceramica-ban játszák, 21:30 órától. Lásd alább, hogy milyen tippet választottam erre a mérkőzésre.

Image result for Villarreal  Image result for Villarreal – Real Madrid

Villareal
A 18. szomorú helyet foglalja el a spanyol élvonalban, 15 pontja van, amit 3 győzelem, 6 döntetlen és 7 vereség során gyűjtött össze. Új edző ül a kispadon, Luis Garcia, akivel az előző mérkőzésen 2-2-es döntetlent tudott játszani a Huesca otthonában. A támadópáros Bacca – Moreno szerezték a gólokat ezen a meccsen, ahol Mario Gaspar-t a 65. percben kiállították.
Bruno Soriano sérült, Mario Gaspar eltiltás miatt nem játszhat, míg Miguelon játéka bizonytalan.
Valószínű kezdő 11 (4-4-2): Asenjo; Layún, Alvaro Gonzalez, Victor Ruiz, Jaume Costa; Fornals, Trigueros, Caseres, Chukwueze; Bacca, Gerard Moreno.

Real Madrid
A tabella 4. helyén áll, 29 pontja van, 3-al kevesebb mint a 3. helyezett Sevilla együttesének és mindössze 1-el több az 5. Alaves csapatánál. Zsinorban 3 győzelme van a bajnokságban, mindeniket kapott gól nélkül zárta, az utolsót 1-0-ra nyerte meg hazai pályán a Rayo Vallecano ellenében.
Asensio és Mariano Diaz a csapat sérültjei.
Valószínű kezdő 11 (4-3-3): Courtois; Carvajal, Varane, Sergio Ramos, Marcelo; Modric, Casemiro, Kroos; Lucas Vazquez, Benzema, Bale.

Szorzók Villareal – Real Madrid

Tipp Villareal – Real Madrid
A madridi együttes győzelmére fogok tippelni, hiszen az edzőjük, Solari, a legjobb 11 játékosát küldheti pályára a kieső helyen álló Villareal ellen, amely együttes az elmúlt időszakban nem találja jó formáját, régi edzőjétől meg is vált. Egy győzelemmel a Real 5 pontra közelítené nagy ellenfelét, a Barcelonát, megszerezve idei 10. győzelmét, sorozatban pedig, a 4-et a bajnokságban.
A „sárga tengeralattjáró” Achilles-ínát a védelme képviselheti, hiszen előző 5 meccsén 9 gólt kapott, ami elég sok egy olyan csapatnak, amely a kiesés ellen küzd.

Tipp: Real Madrid győzelem @ szorzó 1.80  az Unibet -en @ Fogadj most!

Katt IDE és tedd meg az Unibet tippet egy 20.000 forint értékű bónusszal!