Foci tippek/tippmix: NAPOLI – ARSENAL, UEFA Európa Liga – 2019.04.18

Foci tippek – Napoli – Arsenal – UEFA Európa Liga – 2019.04.18

A mai naptól inditunk egy prémium VIP csoportot teljesen ingyen, egy exkluziv kidolgozott stratégiával, pár hónapja teszteljük és eddig havonta profitot hozott nekünk, ismételjük teljesen ingyenes stratégia, ha csatlakozni szeretnél semmi mást nem kell tegyél csak irj nekünk a  OFFICE@ingyentippek.com email cimre. Stratégiánk a napi duplára alapozik, és extra tippet ajánlunk. Garantáljuk a havi profitot.

Az Európa Liga negyeddöntőjének visszavágójána a Napoli az Arsenal látogatását fogadja. A párharcot a nápolyi San Paolo stadionban rendezik meg, este 21:00 órától. A mérkőzést Ovidiu Hategan fogja vezetni és az Ágyúsok 2-0-ás előnyről indulnak.

1. Szorzók Napoli – Arsenal

1.67 a Napoli győzelmének szorzója.
Több, mint 2.5 gól – szorzó 1.55.
A Napoli tovább jut – szorzó 3.60.

2. Statisztikák, amelyeket a tippelés előtt figyelembe kell venni

2.1 Napoli

A Serie A 2. helyén áll, megnyugtató előnye van a 3. helyhez képest, 7 pont. Előző mérkőzését 3-1-re megnyerte a Chievo ellen idegenben, amely találkozón a hazai együttes semmilyen problémát nem tudott okozni és még egy sárga lapot sem kellett a bíronak felmutatnia. Koulibaly 2 gólt szerzett, ebben az idényben ezek voltak az első találatai, majd Milik is gólt szerzett. A veronai együttes gólját Cesar szerezte a találkozó utolsó helyzetéből. A Napoli előző 5 hazai meccsén 3 győzelmet, 1 vereséget és 1 döntetlent ért el.

2.2 Arsenal

A bajnokság 4. helyén áll, pontegyenlőségre az 5. helyezett Chelsea-vel, de 1 mérkőzéssel kevesebbet játszott riválisánál. 3 győzelem, 1 vereség és 1 döntetlen az előző 5 bajnokijának mérlege, a döntetlent a Tottenham ellen érte el (1-1), míg az Everton győzte le 1-0 arányban. Az előző találkozója egy nem túl meggyőző 1-0-ás győzelemmel ért véget a Watford-al szemben, amikor a 10. percben Aubameyang megszerezte a vezetést, majd 1 perccel később Deeney-t kiállította a játékvezető. Idegenben nem teljesít túl jól, előző 5 meccséből 1-et megnyert, 1 alkalommal döntetlent játszott és 3-at elveszített, amiből 2-t az EL kieséses fázisában.

3. Utolsó információk a Napoli – Arsenal meccs előtt

3.1 Napoli
Adam Ounas nem lehet ott, hiszen nemrégiben izomproblémái adódtak. Albiol és Diawara szintén nem játszhatnak, ők már hosszabb ideje sérüléssel küzdenek.
3.2 Arsenal
Denis Suarez, Hector Bellerin, Rob Holding és Danny Welbeck Londonban mardtak az Arsenal hivatalos honlapja szerint. Torreira most is kezdő lesz, ő volt az aki Koulibaly öngólját okozta az odavágón.

4. Napoli – Arsenal valószínű kezdők

Napoli (4-4-2): Meret; Maksimovic, Chiriches, Koulibaly, Ghoulam; Callejon, Allan, Zielinski, Fabian Ruiz; Insigne, Milik.
Arsenal (3-4-1-2): Cech; Papastathopoulos, Koscielny, Monreal; Maitland-Niles, Torreira, Ramsey, Kolasinac; Ozil; Lacazette, Aubameyang.

5. Információk az utolsó egymás elleni mérkőzésekről

Az első körben az Arsenal 2-0-ra győzött, amely mérkőzés az első 25 percben eldőlt, hiszen Aaron Ramsey a 15. percben megszerezte a vezetést, majd a 25.-ben Koulibaly öngóljával beállították a végeredményt.

6. Statisztikákon alapuló tippek Napoli – Arsenal

Az Arsenal előző 5 meccséből 4-et megnyert. 4.60 az Arsenal győzelem szorzója.
Az Ágyúsok előző 4 mérkőzésén legtöbb 2 gól született. a kevesebb, mit 2.5 találat szorzója erre a mérkőzésre 2.40.
A Napoli utolsó 5 meccséből 4 GG volt. 1.57 a szorzója, hogy mindkét csapat gólt szerez.

7. A IngyenTippek.com által ajánlott tippek a Napoli – Arsenal mérkőzésre

7.1 Napoli – Arsenal tipp érvelés
Arra fogadok, hogy az Arsenal az első 80 percben gólt szerez, így biztosítva a továbbjutását, hiszen ebben az esetben a Napoli legalább 4 találatot kell szerezzen, ami lehetetlennek tűnik. Így azt hiszem, hogy az Ágyúsoknak az a különleges feladatuk, hogy gólt szerezzenek, ami nem tűnik túl nehéznek, hiszen az első mérkőzésen nagyon sok helyzetet kialakítottak, a végeredmény könnyedén lehetett volna 3-0 is. A Napoli előző 8 mérkőzésén gólt kapott, gyenge formában van.