Foci tippek/tippmix: JUVENTUS Torino vs FIORENTINA, Olaszorzság Serie A – 2019 április 20

Juventus vs Fiorentina tippek –Miután az Ajax Amsterdam kiejtette a Bajnokok Ligájából és tele van sérült játékosokkal, a Juventus nehéz meccs előtt áll a katolikus Nagyszombaton, mikor is hazai pályán fogadja a rivális Fiorentina csapatát. Az “Allianz Stadium”-ban játszódó találkozó 18:00 órakor kezdődik, ez lesz a Serie A 33. fordulójának egyik mérkőzése.

1. Szorzók Juventus vs Fiorentina!

Juventus szorzója a győzelemre csak 1.45.
Félidő/Végeredmény 1/1, szorzó 2.15.
Mindkét csapat gólt szerez, szorzó 2.15.

2. Statisztikai adatok a Juventus vs Fiorentina előtt!

2.1 Juventus.

A bajnokság éllovasa, csak 1 pont válassza el, hogy 8. alkalommal olaszország bajnoka legyen.
Legutóbb kikapott a bajnokságban, ez volt a második veresége, idegenben a Spal verte meg 2-1-re.
Most esett ki a Bajnokok Ligájából, saját pályán az Ajax verte meg 2-1-re, miután az odavágón Amsterdamban leikszeltek 1-1-re.
Az Ajax elleni meccsen Ronaldo szerezte az első gólt a 28. percben, a hollandok félidőig kiegyenlítettek, majd a második félidőben sikerült győzniük a torinóiak gyenge játékának köszönhetően.

2.2 Fiorentina.

A ranglista felénél helyezkedik el, 40 pontja van, 3-al több mint a Sassuolo-nak és a Cagliari-nak.
Ő a bajnokság döntetlenjeinek bajnoka, a mérkőzéseinek felén leikszelt, azonkívül 8 győzelmet és 8 vereséget jegyzett.
Február óta nem nyert, azóta 6 döntetlent és 3 vereséget jegyzett.
Legutóbb saját pályán 0-0-ra leikszelt a Bologna-val, ez volt Vincenzo Montella első meccse.

3. Utolsó infók a Juventus vs Fiorentina előtt!

3.1 Juventus.
Perin és Khedira műtét előtt áll, legalább 3 hónapot fognak hiányozni, míg Mandzukic-nak kicsi esélye van pályára lépni.
Chiellini csak a következő fordulóra épül fel, Caceres, Dybala és Douglas Costa a következő 10 napban még hiányozni fognak.
Így csak 14-15 fontos játékos marad a Fiorentina és Inter elleni meccsekre.
3.2 Fiorentina.
Vincenzo Montella a Bologna ellen használt keretet fogja most is használni.
Pjaca az egyetlen hiányzó.

4. Juventus vs Fiorentina lehetséges kezdők!

Juventus (4-3-3): Szczesny; Cancelo, Bonucci, Rugani, Spinazzola; Emre Can, Bentancur, Matuidi; Cuadrado, Ronaldo, Bernardeschi.
Fiorentina (3-5-2): Lafont; Milenkovic, Pezzella, Ceccherini; Chiesa, Fernandes, Veretout, Gerson, Biraghi; Muriel, Simeone.

5. Juventus vs Fiorentina – utolsó egymás ellenik!

Az utolsó 5 egymás elleniből 4 meccset a Juventus nyert meg, a másikat a Fiorentina, saját pályán 2017 januárjában.
Az odavágón a Juventus nyert idegenben 3-0-ra, gólszerzők Bentancur, Chiellini és Cristiano Ronaldo voltak.

6. Juventus vs Fiorentina – statisztikai adatokra alapozott tippek.

Juventus legutóbb két vereséget jegyzett, Fiorentina győz, szorzó 8.00. Fogadj most!
A Juventus utolsó meccse során 4 alkalommal mindkét csapat gólt szerzett, GG-re a szorzó 2.12. Fogadj most!
A lilák utolsó 5 meccséből 3 alkalommal maximum 2 gól született, kevesebb mint 2.5 gólra a szorzó 1.83. Fogadj most!

7. Az IngyenTippek.com tippadó által ajánlott Juventus vs Fiorentina tippek!

7.1 Tippek Juventus vs Fiorentina – érvelés!
A fehér-feketék győzelmére tippelek, akik szerintem legalább 2 gólt fognak szerezni, Allegri azt nyilatkozta, hogy szeretne nyerni, hogy megünnepelje a bajnokság megnyerését.
Az odavágóhoz hasonlóan,m nem hinném, hogy Fiorentina most valamivel többet tudna elérni.
Ugyanakkor, a Fiorentina-val ellentétben, aki nem tud fennébb kerülni a ranglistán, a Juventus nagyon motivált a győzelemre, mely esetén megünnepelheti a bajnokság megnyerését.