Foci Tippek: SPAL – ATALANTA, Olaszország Serie A – 2018.09.17

Tippek – SPAL – Atalanta – Olaszország Serie A – 2018.09.17
A Serie A negyedik fordulója hétfő este ér véget a Ferrara-i Stadio Paolo Mayya-n, ahol a Spal és Atalanta fognak összecsapni 21:30 órától.

SPAL
Nagyon jól indította az idényt , a Bologna és Parma ellen jegyzett győzelmeknek köszönhetően most a hatodik helyen áll.
Az előző fordulóban bekövetkezett az első kudarc is, a Torino otthonában, ahol nem adta fel könnyen a harcot, de mégis veszített.
Eddig nagyon jól védekezett, a 3 mérkőzés során csak egy gólt kapott.
Saját pályán elég nehéz legyőzni, 2018-ban csak az AS Roma-nak és az AC Milan-nak sikerült
Bonifazi és Viviani továbbra is le vannak sérülve
Lehetséges keret: Gomis – Felipe, Vicari, Cionek – Fares, Missiroli, Valdifiori, Kurtic, Lazzari – Antenucci, Petagna

Atalanta
A nemzetközi szünet jót tett nekik, remélik, hogy újult erővel térnek vissza, miután az utóbbi két mérkőzésen elég szerényen játszodtak.
Az előző fordulóban a Cagliari-tól kaptak ki, az Európa Ligában pedig az FC Copenhaga ejtette ki őket a play-off-ban
4 hivatalos mérkőzés óta nem nyertek, a Serie A-ban eddig összesen 4 pontot szereztek
Annak ellenére, hogy enyhén favorit a SPAL-al szemben, arra számítok, hogy nem lesz könnyű dolga, tekintve, hogy az utolsó két alkalommal leikszeltek
Varnier-en kívül, minden játékos igénybe vehető a találkozóra
Lehetséges keret: Gollini – Masiello, Palomino, Tolloi – Gosens, Freuler, De Roon, Castagne – Gomez, Zapata, Rigoni

Szorzók SPAL – Atalanta

Tippek SPAL – Atalanta

SPAL eddig három unalmas meccsen van túl, mindegyik egyetlen góllal végződött
Tekintve, hogy második eséllyel indul, arra számítok, hogy a SPAL most is elővigyázatosan fog játszani, így az Atalanta-nak nem lesz könnyű gólt szerezni
Mi több, a Bergamo-i csapat támadása nem nagyon hatott meg az utóbbi két meccsen, annak ellenére, hogy könnyű ellenfelekkel volt dolga
Véleményem szerint nem lesz valami látványos mérkőzés, arra tippelek, hogy maximum 2 gólt látunk majd