Foci Tippek: REAL MADRID – BAYERN MÜNCHEN, Bajnokok Ligája, kedd este 20:45 órától

MEGTUDJA TARTANI A REAL AZ ODAVÁGÓN SZERZETT ELŐNYÉT?

Kedd este 20:45 órától újra láthatjuk a BL látványos meccseit, pontosabban az elődöntők visszavágóját, ahol a Real fogadja a Bayern Munchen-t, a párbaj 2-1-ről indul Ronaldo&Co javára.

A Real Madridnak két fontos játékosát kell nélkülőznie, Isco és Carvajal nem fognak ma este pályára lépni, ebből az okból kifolyólag Zinedine Zidane-on a nyomás sokkal nagyobb, kinek a stratégiája muszáj műkődjön, hogy meg tudják tartan az odavűgón szerzett 2-1-es előnyüket. A hazai pályára való visszatérés jó esélyt jelent számukra, mivel a Real-t otthon legyőzni kemény dió, nem hiába áll olyan közel egy újabb BL döntőhöz, amit már eddig 12 alkalommal megnyert. Ő az en-titre bajnok is, és egyben az a csapat aki az utóbbi hat meccset úgy zárta, hogy “mindkét csapat gólt szerzett”.

Real Madrid: Navas – Vazquez; Varane; Ramos; Marcelo – Kroos; Casemiro; Modric – Asensio -Ronaldo; Bale

A másik oldalon, a Bayern Munchen-nek nagy szüksége van Robert Lewandowski tündöklésére, a bajorok csatára legalább két gólt kell szerezzen, hogy a Bayern továbbjusson, vagy legrosszabb esetben a hosszabbításokba. Esély van rá, ne felejtsük el, hogy a Juventus 3-1-re nyert a “Santiago Bernabeu”-en és azt is nagyon jól tudjuk hogyan esett ki. Mi több, Jupp Heynckes gárdája az odavágón is remekül jétszott, nagyon jó statisztikákkal zárta a mérkőzést, sokáig dominálta a játékot a Real ellen. Ugyanakkor a Bayern Munchen az utolsó 15 kiszállása során 14 alkalommal győzőtt, és legtöbb alkalommal legalább 2 gólt szerzett.

Bayern: Ulreich – Kimmich; Sule; Hummels; Alaba – Alcantara; Martinez; Rodriguez – Muller; Lewandowski; Ribery

Mindkét csapat kipihente magát, az edzők pihentették a legjobb játékosaikat a bajnokságban játszott meccseken. A látványosság nem hiányozhat a mai találkozón, és ha figyelembe vesszük a két támadás szintjét, illetve a csapatok jelenlegi formáját, minden esély megvan rá, hogy sok gól szülessen, még több mint az odavágón, tekintve, hogy a továbbjutás a tét és nincs esély a visszavágóra.

Real Madrid – Bayern Munchen tipp: több mint 1,5 gól a második félidőbenSzorzó 1.54 az UNIBET-en
Real Madrid – Bayern Munchen nagy szorzós tipp: mindkét csapat gólt szerez a második félidőbenSzorzó 2.25 az UNIBET-en