Foci Tippek: PORTIMONENSE Sc. – Sporting BRAGA, Portugália Primeira Liga – 2019 január 10

Portimonense – Braga – Portugália Primeira Liga – 2019 január 10

Rendkívül érdekes párbaj elejébe nézünk a portugál Primeira Liga-ban, ahol a Portimonense és a Braga csapnak össze a 17. forduló keretén belül. A találkozónak az Estadio Municipal de Portimao ad otthont, kezdési időpont: 21:15 óra. Nagyon bízom a tippemben, de ha kivancsi vagy a kollegáim tippjére is, látogass el az oldalunkra.

Image result for Portimonense – Braga

Portimonense
A kis csapat egy viszonylag becsületes teljesítményt produkált eddig, 16 forduló után 11 pontra áll az első kieső helytől.
Ez elsősorban a hazai pályán nyújtott teljesítményének köszönhető, ahol 5 győzelmet, 2 döntetlent és egy vereséget jegyzett.
Egy lenyűgöző tény, hogy a 8 hazai meccse során nem kevesebb mint 18 gólt szerzett.
Az edző bizakodó a találkozó előtt, egyetlen játékost nem tud igénybe venni, az pedig Nakajima, aki lesérült.

Braga
Meglepő idényt produkál, továbbra is a Benfica és a Sporting előtt áll a ranglistán.
Idegenben nem teljesít olyan jól mint hazai pályán, 7 meccs során csak 11 pontra tett szert.
Ennek ellenére jó formában van, az utolsó 5 meccse során 4 győzelmet és egy vereséget jegyzett. A vereséget a Benfica ellen jegyezte, elég csúnyán kikapott (6-2).
Abel Ferreira gárdájában több a hiányzó, Ferregem sérülés miatt fog hiányozni, Esgaio, Ferreira, Matheus és Xadas sorsa pedig még kérdéses.

Szorzók Portimonense – Braga

Tippek Portimonense – Braga

Eddig mindkét csapat látványos meccseket produkált, melyeken sok gól született.
Portimonense átlagban 2.25 gólt rúgott a hazai meccsei során,illetve 1.50-et kapott, míg a Braga idegenben átlagban 1.57 gólt szerzett és ugyanannyit is kapott.
Érdekes tény, hogy a Braga góljainak 64%-a az első félidőben született. Ezeket tekintve, úgy gondolom, hogy nagy eséllyel egy látványos meccset láthatunk majd, melyen sok gólt szereznek, illetve már az első félidőben betalálnak.

Tipp Portimonense – Braga
  Tipp: első félidőben szerzett gólok: 1-2 @ szorzó 1.50  a CampoBET   -nél @ Tedd meg a tippet itt

KATTINTS IDE és tedd meg a tippem a CampoBET 50.000 forint bónusszal!