Foci Tippek: PARMA – JUVENTUS, Olaszország Serie A.Parma nehéz feladat előtt áll a Seria A harmadik fordulójában, melyben a Juvetus-al kell megküzdenie

Foci tippek – Parma – Juventus –Olaszország Serie A

Parma nehéz feladat előtt áll a Seria A harmadik fordulójában, melyben a Juvetus-al kell megküzdenie. A párbaj szombat este kezdődik 20:30 órakor a Stadio Ennio Tardini-n.

Parma

Az első két forduló után egy pontot sikerült összegyűjtenie, és gyakorlatilag nem volt része egy látványos visszatérésben a Serie A-ba
Nagy valószínűséggel védekező taktikát fog alkalmazni, ezért nehéz elhinni, hogy keresztbe tehet a Juventus-nak.
Az első két fordulóban is elég gyengének mutatkozott a védekezésben
A keret viszonylag szerény és nagy valószínűséggel a kiesés ellen fognak harcolni ebben az idényben
Bastoni, Ciciretti, Dezi, Munari, Sierralta, Scozzarella és Biabiany mind olyan játékosok akiket nélkülőzni kell
Lehetséges keret: Sepe – Gobbi, Gagliolo, Alves, Iacoponi – Barilla, Stulac, Grassi – Da Cruz, Inglese, Di Gaudio

Juventus

Egyike azon három csapatnak, akinek maximális pontszáma van az első két forduló után
Legyőzte a Chievo-t és a Lazio-t, de a veronai meccsen volt némi izgalom
Cristiano Ronaldo még mindig nem alakított semmi nagyot, de miután hozzászokik a csapat stílusához, ez nagy valószínűséggel változni fog
A Serie A-ban 2017 novembere óta nem veszített egy kiszálláson sem
Spinazzola az egyetlen játékos akit nélkülőzni kell
Lehetséges keret: Szczesny – Sandro, Chiellini, Bonucci, Cancelo – Pjanic, Can – Dybala, Mandzukic, Bernadeschi – Ronaldo.

Szorzók Parma – Juventus

Tippek Parma – Juventus

Miután az első két fordulóban nem villantott semmi nagyot a támadásban, úgy gondolom, itt az ideje, hogy Cristiano Ronaldo megtörje a jeget és megszerezze első gólját a torinói mezben
A Parma elleni meccsen a portugál játékosnak tökéletes alkalom áll a rendelkezésére, hogy gólt szerezzen, mivel nagyon szerény ellenféllel lesz dolga
Ronaldo minden bizonnyal szeretné mér megtörni a jeget és mindent belead majd, hogy gól rúgjon
Véleményem szerint a Parma védekezése nem fogja tudni lefékezni a portugál játékost, aki a meccs bármelyik pillanatában gólt szerezhet majd