Foci Tippek: OLEMPIQUE MARSEILLE – TOULOUSE, Ligue 1, ma este 20:45 órai a “Stade Velodrome”-on

Marseille – Toulouse – Ligue 1
Ma este 20:45 órai kezdettel, Marseille és Toulouse a “Stade Velodrome”-on találkoznak, a Ligue 1 első fordulójának keretén belül, ahol arra számítok, hogy a házigazdák egyértelmű győzelmet aratnak.

marseille    Toulouse

Marseille
Marseille egyértelmű favorit a mai találkozón a fogadóirodák szerint, mivel ő az erősebb csapat, ugyanakkor mellette szól a hazai pálya is, ahol ritkán téved, és ahol a szurkolóknak is fontos szerepük van.
A házigazdák az előző bajnokságot a negyedik helyen zárták, így lecsúztak a BL selejtezőkról.
Rudi Garcia csapata viszont fantasztikus eredményeket jegyzett az Európa Ligában, ahol a döntőig jutott, ott viszont kikapott az Atletico Madrid-tól.
A nyári szünetben, Marseille hét barátságos mérkőzést játszott, ahol egyetlen győzelmet jegyzett, a Nantes ellen.
LEHETSÉGES KERET: Pele – Kamara, L. Gustavo, Sakai – Amavi, Sanson, Payet, Anguissa, Sarr – Germain, Mitroglou

Toulouse

A másik oldalon, Toulouse második eséllyel indul a fogadóirodák szerint, ahogyan várható is volt, mivel a francia foci egyik legerősebb csapatával csap össze, ugyanakkor idegenben is játszik, egy olyan pályán, ahol nagyon nehéz pontokat szerezni.
Az előző idényben, a “lilák” gynegén teljesítettek, csak a 18. helyen végeztek a Ligue 1-ben, és pótselejtezőt kellett játszaniuk az első osztályban maradásért, akkor az AC Ajaccio-val mérkőztek meg, akit összesítettben 4-0-ra vertek.
A nyári szünetben, az Alain Casanova által vezetett csapat nem kevesebb mint 8 barátságos mérkőzést játszott, melyek során 3 győzelmet, egy döntetlent és 4 vereséget jegyzett.
LEHETSÉGES KERET: Reynet – Moubandje, Jullien, Amian, Michelin – Cahuzac, Bostock – Gradel, Garcia, Dossevi – Sanogo

Egymás elleni találkozók
A két csapat már többször is találkozott történelmük során.
Az előző idényben Marseille nyerte az oda-visszavágót is.

Marseille – Toulouse szorzók

Tipp Marseille – Toulouse

A két csapat közti különbség egyértelmű, Marseille kerete jóval erősebb, ugyanakkor hazai pályán is játszanak.
Elméletileg a házigazdák lazán kellene nyerjenek tekintve az eddigi statisztikákat, illetve azt, hogy mellettük szól a hazai pálya előnye.
Ezek alapján, tehát arra tippelek, hogy Marseille minimum 2 gólt szerez a mai találkozón.
   Tipp: a házigazdák több mint 1,5 gólt szereznek – szorzó 1.50 a Campo Bet -en