Foci tippek: LEVANTE – Fc. BARCELONA, spanyol Copa del Rey – 2019.01.10

Foci tippek – Levante – Barcelona – spanyol Copa del Rey – 2019.01.10

Véleményem szerint a nap foci tippje a Levante – Barcelona összecsapásról érkezik, amit csütörtök este játszanak. A két együttes a Copa del Rey nyolcaddöntőjének első fordulójában találkoznak, este 21:30-tól.

Image result for Levante – Barcelona

Levante
Az előző körben könnyű dolga volta, a Lugo együttesét verte összesítésben 3-1 arányban. Jó szezont fut, a La Liga első felében találjuk, a 10. helyen. Jelen formája azonban elég gyenge, 4 mérkőzés óta nem tudott győzni, amely meccseken 13 gólt kapott. Azok a mérkőzések, amelyeken jól játszik, általában látványosak és utóbbi 10 hazai mérkőzéséből 8 alkalommal több mint 2.5 gól született.
Bardhi, Vukcevic, Marti és Pier kimaradt a keretből taktikai okokból, míg Luna és Samu Garcia sérülés miatt nem állhat pályára.

Barcelona
Nagyon jó formában van, az idényben csak 2 veresége van. Visszatér Valenciába, miután december 16-án 5-0 arányban győzte le a Levantét a spanyol bajnokin. Utóbbi 4 idegenbeli mérkőzését megnyerte és nem kevesebb mint 13 gólt szerzett ezeken. Ő a címvédő, az előző körben pedig 5-1-es összesített eredménnyel ütötte ki a Cultural Leonesa csapatát.
A spanyol sajtó biztos abban, hogy Valverde kísérletezni fog a kezdő 11-et illetően, a találkozót biztosan Umtiti, Rafinha és Vermaelen nélkül játszák.

Szorzók Levante – Barcelona

Tipp Levante – Barcelona
Általában amikor a Barcelona több pótjátékost használ, akkor több időre van szüksége, hogy feltörje ellenfele védelmét, még akkor is ha a labdabírtoklás tekintetében uralja a mérkőzést. Egészen biztos, hogy a katalánok másodcsapattal fognak játszani, így arra számítok, hogy egy ideig tanulmányozni fogják ellenfelüket. Ne felejtsük el, hogy a bajnoki mérkőzésen is 35 perc kellett a Barcának míg megszerezte a vezetést, a csütörtöki meccs pedig annál is nyugodtabbnak ígérkezik.
Az a véleményem, hogy az első 15 percben nem fog gól születni, így a tippem jó eséllyel be fog jönni.

Tipp: 1-2 rúgott gól a második félidőben @ szorzó 1.60 a CasiniBET  -nél@ Tedd meg a tippem ITT!

KATTINTS IDE és tedd meg a tippem a CasiniaBET-nél 50.000 forint bónusszal!