Foci Tippek JONG AZ – JONG UTRECHT, Eerste Divisie, péntek este 20:00 órától

FOCI TIPPEK JONG AZ – JONG UTRECHT – EERSTE DIVISIE
JONG UTRECHT NEM MENEKÜL MEG A KIESÉSTŐL

Péntek este 20:00 órától játszák a Jong AZ – Jong Utrecht meccset az Eerste Divisie-ből. A mérkőzésnek nincs nagy tétje, úgy tűnik, a vendégcsapat sorsa már eldőlt.

Jong AZ a bajnokság 15. helyén áll 39 ponttal a 31 forduló után, gólaránya 45-54. Az utolsó fordulóban 1-0-ra verte a Jong Ajax-ot idegenben. Ez volt a harmadik győzelmük az elmúlt 4 meccsen. A legérdekesebb tényező a Jong AZ-nál, hogy “minden vagy semmi” alapon jétszanak, ezt igazolja a csupán három döntetlen meccsük is a jelenlegi idényből.

Saját pályán 6 forduló óta nem veszítettek, és csak négy gólt kaptak. A támadásban is jól állnak, otthon 15 mérkőzés alatt 26 gólt szereztek.

Jong Utrecht az Eerste utolsó helyén áll, csak 17 pontot gyűjtőtt össze a 31 forduló során, gólarányuk: 30-70. Az utolsó fordulóban hazai pályán kikaptak 1-4-re a Jong PSV-től. Úgy tűnik, ebből a helyzetből a Jong Utrecht már nem tud kimászni, 12 pontra van a 19. helytől. Sorozatban négy vereséget szenvedett, és a legszerényebb védekezéssel rendelkezik.
A dolgok idegenben még rosszabbul festenek, a kiszállások során az Utrecht csupán három pontot szerzett, mindegyiket döntetlen meccsekből. 15 forduló során 38 gólt kapott, és az utóbbi 12 mérkőzésből 11 alkalommal vereséget szenvedett.

Jelenleg, inkább gőgre megy ki a játék, mintsem pontokra, mivel már nem oszt a ranglistán. A vendégcsapat már mindkét lábban a harmadik ligában van, de még szerezhetnek egy-két meglepetést. Jong AZ jól mutatkozott az elmúlt időben, mégis nincs kitűzőtt célja, bármikor tehetnek egy 180 fokos fordulatot. Az odavágón a Jong Utrecht nyert 1-0-ra. Arra számítok, hogy a Jong AZ ma megbosszúlja azt az eredményt.

Jong AZ – Jong Utrecht tipp: Jong AZ nyer CASINIA BET szorzó: 1.46
Jong AZ – Jong Utrecht nagy szorzós tipp: 2-0 CASINIA BET szorzó: 9.00