Foci Tippek: INTER MILANO – FIORENTINA, Olaszország Serie A – 2018.08.25

Tippek – Inter Milano – Fiorentina – Olaszország Serie A – 2018.08.25
Olaszország egy újabb átmeneti fordulót ajánl,ez lesz a hatodik. Az első mérkőzés kedd este 21:00 órától kezdődik, főszerepben az Inter Milano és a Fiorentina. A párbajnak a San Siro ad otthont.

inter     fiorentina

Inter Milano
Nehéz kiszállása volt szombaton a Sampdoria otthonában, de végül sikerült 1-0-ra győznie
A meccs nagyon drámair sikeredett, 3 gólt érvénytelenítettek, de a milánóiak végül Brozovic 94. percben szerzett góljának köszönhetően nyertek.
Így most a ranglista közepén, pontosabban a 9. helyen állnak.
Szakértője lett a meccs vége felé szerzett győzelmeknek, ne felejtsük el a múlt heti BL-ben jegyzett győzelmüket sem a Spurs ellen
Egyre jobban kezdenek játszani, az utolsó két meccsük után úgy tűnik, összeszedték magukat a szerény idénykezdéshez képest
A bajnokságban mindenképp meg kell törniük a jeget, 4 mérkőzés óta nem nyertek
A Fiorentina elleni, San Siro-n játszott utolsó két meccset megnyerték, mind a két alkalommal minimum 3 gólt szereztek
Az olasz média szerint lesz pár változtatás az első 11-ben, Miranda helyett De Vrij-t láthatjuk majd, illetve Perisic is nagy valószínűséggel ott lesz a középpályán
Vrsaljko továbbra is le van sérülve
Lehetséges keret: Handanovic – D’ambrosio, Skriniar, De Vrij, Asamoah – Brozovic, Vecino – Politano, Nainggolan, Perisic – Icardi

Fiorentina

Ő is nyert az előző fordulóban, igaz sokkal könyebben, saját pályán a SPAL ellen
3-0 lett a végeredmény és végig uralta a játékot, a 28. percben már két gólos előnye volt
Nagyon jól áll a ranglistán, pontosabban a harmadik helyen, összesen 10 pontja van mostanáig.
Eddig minden alkalommal otthon nyert, a két kiszállása során csupán egy pontot szerzett
Marco Benassi középpályásnak már 3 találata van, de Chiesa, Simeone és Pjaca is kiváló formában vannak
Egy olyan csapatról beszélünk, aki keresztbe tud tenni idegenben, az utolsó 18 bajnoki meccs során 15 gólt szerzett a kiszállások során
Az Inter otthonában tett utolsó 6 látogatás során 5 alkalommal több mint 2,5 gól
Graiciar egy egyetlen hiányzó a csapatból, Stefano Pioli nem fog változtatni a kezdő 11-esen a SPAL elleni jó meccs után
Lehetséges keret: Lafont – Milenkovic, Pezzella, Hugo, Biraghi – Benassi, Veretout, Edimilson – Chiesa, Simeone, Pjaca

Szorzók Inter Milano – Fiorentina

Tippek Inter Milano – Fiorentina
A 3 megszerzett ponton kívül mindkét csapat még kitúnt egy szempontból az utolsó meccsük során, ez pedig a szögletek
Internek a Sampdoria elleni kiszállásán nem kevesebb mint 12 szöglete volt, míg Fiorentina-nak 11
Az első fordulók után a milánóiak uralják ezt a fejezetet, átlagban 7,6 szügletük volt meccsenként, Fiorentina-nak pedig 6.6.
Mindkét csapat támadó játékot játszik, nagy valószínűséggel sok ilyen akciót látunk majd, ezek pedig szöglethez vezethetnek
Következésképpen, én a szögletekre alapozom a tippemet, és 9,5-nél több szögletre fogadok