Foci tippek: INTER Milan – LAZIO Róma, Olasz Kupa – 2019.01.31

Foci tippek – Inter – Lazio – Olasz Kupa – 2019.01.31

A Lazio miután hazai pályán kikapott a Juventustól, most újra egy olyan elleféllel néz szembe, amelyet 2 éve nem tudott legyőzni. A milanói Giuseppe Meazza stadionban 21:00 órakor kezdik a mérkőzést az Olasz Kupa negyeddöntőjében.

Related image

1. Szorzók Inter – Lazio

Az Inter indul esélyesebbként, győzelmének 2.12 a szorzója.
1.55 a szorzója, hogy mindkét együttes gólt szerez.
Az Inter továbbjutása a 90. perc után is 1.55

2. Statisztikai adatok amiket figyelembe kell venni a fogadás előtt

2.1 Inter

A Serie A 3. helyén áll, 40 pontja van, 8-al kevesebb mint a Napoli-nak. Az utolsó 5 fordulóban csak 3 gólt szerzett, 2 győzelem, 2 döntetlen és 1 vereség a mérlege. Utolsó mérkőzését idegenben elveszítette a Torino ellen, amelyen Izzo fejes gólja volt a döntő. A nyolcaddöntőben a Benevento együttesét 6-2 arányban győzte le hazai közönség előtt.

2.2 Lazio

A bajnokság 8. helyére csúszott vissza, 32 pontja van. A tavaszi szezont ugyanolyan rosszul kezdte mint az őszit, két veresége van a Napoli-val és a Juventus-al szemben. A Juventus elleni mérkőzést 1-0 arányban vezette egészen a 74. percig, amikor Cancelo beállása megváltoztatta a mérkőzést. A nyolcaddöntőben a Novara volt az áldozata, 4-1-re verte hazai pályán.

3. Utolsó adatok az Inter – Lazio meccs előtt

3.1 Inter
Perisic konfliktusos helyzetben áll a csapat vezetőivel, ezért csak a kispadon kap helyet.
Spaletti meglepetései erre a mérkőzésre Candreva, Gagliardini és Nainggolan.
Keita Balde sérült, a Gazzetta dello Sport információi alapján nem fog játszani.
3.2 Lazio
Acerbi visszatér a védelembe Bastos és Stefan Radu mellé.
A középpályás Murgia-t nyárig kölcsön adták a Spal-nak.
Felipe Luiz sérülés miatt nem játszodhat.

4. Inter – Lazio lehetséges kezdők

Inter (4-3-3): Handanovic; D’Ambrosio, de Vrij, Skriniar, Asamoah; Brozovic, Gagliardini; Politano, Nainggolan, Candreva; Icardi.
Lazio (3-5-1-1): Strakosha; Bastos, Acerbi, Radu; Marusic, Parolo, Lucas Leiva, Milinkovic-Savic, Lulic; Luis Alberto, Immobile.

5. Infók az utolsó egymás elleni meccsekről

A két együttes 16 alkalommal találkozott az Olasz Kupában: 6 Inter győzelem, 5 Lazio siker és 5 döntetlen. A legutóbbi 5 alkalomból a hazai együttes egyszer tudta legyőzni ellenfelét: 3 Inter győzelem, 1 döntetlen és 1 Lazio győzelem az egymás elleni mérlegük. A Lazio legutóbb pontosan a kupa negyeddönőjében győzött a Meazza-n a 2016/2017-es kiírásban 2-1 arányban.

6. Inter – Lazio az utolsó egymás elleni összegzője

7. Statisztikai adatokra alapozott Inter Lazio tippek

A Lazio 4 utóbbi mérkőzésén mindkét fél gólt szerzett, 1.65 a szorzója, ha ezen a mérkőzésen is így lesz. Fogadj most!

Az Inter 5-ből 3-szor nyert sorozattól függetlenül, mostani győzelmének a szorzója 2.12. Fogadj most!
A Lazioval szemben az Inter az előző 3 győzelme során mindig 3 gólt szerzett, a több mint 2.5 rúgott gólnak a szorzója 4.30. Fogadj most!

8. Az ingyentippek.com által ajánlott Inter – Lazio tippek

8.1 Inter Lazio tippek – érvelés
A vasárnapi Juventus elleni mérkőzés újra bebizonyította, hogy a Lazionak pszihológiai jellegű gondjai vannak az olasz „nagy” csapatok ellen, hiszen egy olyan mérkőzést veszített el, amelyet 70 percen át a kezében tartott. Az aktuális formájától függetlenül, a Lazio nem tudja legyőzni ezeket a csapatokat, az Inter elleni bajnokin sokkal jobb formában voltak ellenfelüknél, mégis kikaptak 3-0 arányban. A másik oldalon az Inter játéka nem nevezhető fotbalnak már 2 hónapja, de lesz néhány nagyon elszánt játékosa a pályán akik jól szerepelhetnek, mint például Nainggolan.