Foci Tippek: GIRONA – REAL Madrid, Spanyolország La Liga

A Real Madrid vasárnap Girona-ba száll ki, én pedig egy statisztikákra alapuló tippet ajánlok, melynek szorzója 1.55 és amit a SportingBet -en találsz meg. Bízom benne, hogy nyerő szelvény lesz, az alábbiakban olvashatod az indokokat is. Lásd a részletes elemzést.

girona    real madrid

Girona

Az elvárások nagyon az új idényt illetően, miután a tavaly sikerült mindenkit lenyűgőzniük.
Ennek ellenére, elég gyengén kezdtek, hazai pályán leikszeltek a Valladolid-al az első fordulóban.
A felkészülési meccseken jól játszodtak, épp ezért volt meglepő ez a gólok néküli döntetlen.
Stuani marad továbbra is a főcsatár, a nyári szünidő alatt nem veszítettek el játékosokat.
A nyár óta edzőjük Eusebio, keretük értéke pedig 76 millió euró körül forog.
Johan Mojica hiányozni fog; Stuani nincs 100%-ban felépülve, de mindképp játszani fog
Lehetséges keret (4-3-3) : Bono; Porro, Bernardo, Juanpe, Aday, Timor, Granell, Aleix Garcia, Portu, Borja Garcia, Stuani

Real Madrid

Tétóvázóan indította az idényt, elveszítette a spanyol Szuperkupát az Atleticoval szemben
Ellenben megnyerte a bajnokság első fordulóját, a Getafe ellen (2-0), a támadásban és a védekezésben egyaránt jól játszott.
Elválik, hogyan boldogul Cristiano Ronaldo nélkül, akinek távozása több játéklehetőséget ad Bale-nek.
Jesus Vallejo le vans érülve, ő nem fog játszani, Varane játéka kérdéses
Lehetséges keret (4-3-3) : Keylor Navas; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo, Casemiro, Modric, Kroos, Asensio, Bale, Benzema

FOGADJ MOST                             OLVASD EL AZ ELEMZÉST
 SportingBet                SpotingBet

Egymás elleni találkozók

Az egyetlen eddigi talákozók a múlt szezonban volt, amikor mindenki megnyerte a saját pályáján játszott mérkőzését.

Girona – Real Madrid szorzók

Tipp Girona – Real Madrid

Real mindenféle szempontból erősebb csapat, ez a statisztikákban is meg fog látszani
Biztos vagyok benne, hogy a madridiak keményen indítják majd a találkozót, már az elején támadni fognak, hogy a szünetig elhúzzanak, ez az ők stílusuk, úgy gondolom szünetig legalább 3 szögletük lesz.
Olyan gyors játékosokkal a széleken mint Bale, Marcelo vagy Asensio, a Real sok szögletre szert tehet
Ugyanakkor a játékosok egyéni értékeire is támaszkodom, akik könnyen lekerülhetik ellenfeleiket
Girona-nak nincs meg a képessége uralni a találkozót, nyomást gyakorolni az elelnfélre, már az elején be fog hódolni, így a helyzetek nem fognak késlekedni.
   Tipp: Real Madrid több mint 2.5 szöglet az első félidőben – Szorzó 1.55 SportingBet