Foci tippek: GIRONA – GETAFE CF., spanyol La Liga – 2018.12.21

Foci tippek – Girona – Getafe – spanyol La Liga – 2018.12.21

Megtetted már tipped a Girona – Getafe találkozóra? Ha még nem, én egy 1.60-as szorzót ajánlok, olyat, amelyik megfelel a nap tippjének. Első ránézésre kiegyenlített küzdelemre számíthatunk péntek este, 19:30 órától.

Image result for Girona – Getafe    Image result for CF  Getafe

Girona
A bajnokságban a tabella közepén találjuk, de jelen formája nem bíztató. Két vesztett mérkőzésen van túl, az Athletic Bilbao, illetve a Sevilla ellen, amely meccseken gólt sem tudott szerezni. Utolsó 5 mérkőzéséből csak egyet tudott megnyerni a bajnokságban. Hazai pályán elég gyengén teljesít ebben a szezonban, sokkal jobban megy neki idegenben.
Mojica, Aday, Muniesa, Planas, Doumbia és Patrick Robert hiányozni fognak.

Getafe
Várakozáson felül teljesít az idényben, a liga 7. helyén találjuk. 4 mérkőzés óta veretlen, az előző fordulóban hazai pályán a Real Sociedadot győzte le, jelen formája egész jó. Érdekes, hogy eddigi 8 idegenbeli mérkőzéséből csupán egyet veszített el idén a bajnokságban. A védekezése a legjobb az élvonalban, az Atletico Madriddal holtversenyben.
Jelentősebb hiányzói Markel Bergara és Ndiaye.

Szorzók Girona – Getafe

Tipp Girona – Getafe
Tényleg nem találom a favoritot, ezért egy félidő/végeredmény – X az ajánlatom. Két nagyon hasonló értékű kerettel rendelkező csapat áll szemben, a fogadóirodák szorzóin is ez látszik. A Getafe 8 idegenbeli mérkőzéséből 5 alkalommal döntetlent játszott, így a végeredmény X sem lenne meglepő. Igazából a madridi együttes utolsó 3 idegenbeli mérkőzése döntetlen volt, akárcsak a Girona előző 2 hazai összecsapása. A Getafe a bajnokság legjobb védelmével rendelkezik, nehéz lesz nekik gólt rúgni, főleg, hogy ellenfele nincs a legjobb formában, a támadása szerény a hazai együttesnek, így gól nélküli első félidőre számítok.

Tipp: félidő vagy végeredmény – Xszorzó 1.60 @ [maxbutton id=”1″ url=”https://ads.winmasters.com/redirect.aspx?pid=4404&bid=2646&lpid=524″ text=”Fogadj most!” ]

KATTINTS IDE és tedd meg a tippem a Winmasters-nél 15.000 forint bónusszal!

EXKLUZÍV: Legjobb sportfogadás bónuszok!