Foci Tippek: GENOA – CHIEVO, Olaszország Serie A – 2018.09.26

Tippek – Genoa – Chievo – Olaszország Serie A – 2018.09.26

A Genoa-nak jó esélye van pontot szerezni a Chievo elleni meccsen, melynek ő ad otthont szerda este 21:00 órától. Ez lesz a Serie A hatodik fordulójának egyik mérkőzése, melyet a Stadio Luigi Ferraris-on fognak játszani.

Genoa
A hétvégén szerényebben szerepelt, 1-4-re kikapott a Lazio-tól az Olimpico-n.
Mostanáig két győzelmet jegyzett, mindkettő saját pályán az Empoli és a Bologna ellen.
Ő az egyike azon három csapatnak akik már legalább 10 gólt kaptak, legtöbbet a kiszállások során.
Krzysztof Piatek lesz szerdán is a középpontban, a lengyel játékos jelenleg a bajnokság gólkirálya 5 találattal.
Lopez és Lapadula egészségügyi gondokkal küszködnek, így kispadon maradnak.
Lehetséges keret: Marchetti – Gunter, Spolli, Biraschi – Criscito, Hiljemark, Romulo, Pereira – Kouame, Pandev, Piatek

Chievo
Ő a bajnokság fekete báránya, -1 pontja van, mivel az idénykezdéskor 3 pont büntetést kapott.
Az elmúlt fordulóban saját pályán kikapott a Chievo-tól, az egyetlen jó meccse eddig az As Roma elleni volt.
Az első öt forduló után övé volt a leggyengébb védekezés, 13 gólt kapott eddig így sok jóra nem számíthat egy ilyen erős bajnokságban.
Az utolsó egy évben egyetlen kiszállást nyert meg a Serie A-ban.
Cesar és Bani kihagyják a találkozót.
Lehetséges keret: Sorrentino – Barba, Rossetini, Tomovic, Cacciatore – Hetemaj, Radovanovic, Rigoni – Meggiorini, Giaccherini, Stepinski

Szorzók Genoa – Chievo

Tippek Genoa – Chievo

A Serie A eddigi két leggyengább védekezése fog szemtől szemben állni, mindkét csaapt átlabna 2 gólt kapott meccsenként
A legtöbb találkozó a Genoa és Chievo között elég látványos volt, legalább három egymás ellenin gól született az első félidőben
Mivel a védekezés a gyengéjük és nagyon sebezhetőek, egy szép és látványos meccsre számítok
Úgy gondolom, hogy legalább egy gólt látunk majd az első félidőben, mivel nem engedhetik meg magunknak a nagyon védekező taktikát.