Foci Tippek: FRANCIAORSZÁG – IZLAND, Barátságos mérkőzés – 2018.10.11

Tippek – Franciaország – Izland – Barátságos mérkőzés – 2018.10.11

Az idei világbajnok, Franciaország, készen áll egy újabb áldozatot ejteni a ma esti, Izland elleni találkozón. A két válogatott 21:00 órától találkozik a Guingamp stadionban egy barátságos mérkőzés keretén belül.

Franciaország
A nyári VB-n mutatott kiváló teljesítmény után sem vett vissza a tempóból és sikeresen indította a Nemzetek Ligája tornát is.
Első körben leikszelt Németországgal a németek otthonában, majd saját pályán 2-1-re legyőzte Hollandiát.
Most egy következő fontos meccsre készül, kedden saját pályán fogadja a német válogatottat.
Az utolsó két évben nagyon sok barátságos mérkőzést játszott, és csak két vereséget szenvedett.
Didier Deschamps most is értékes játékosokat hívott össze, a keretből nem hiányoznak azok sem, akik a VB-n fókuszban voltak.
Lehetséges kezdő: Areola – Sidibe, Varane, Zouma, Digne – Ndombele, N’Zonzi – Mbappe, Thauvin, Lemar – Giroud

Izland
A Nemzetek Ligájában két kudarcot élt meg, Svájc 0-6-ra alázta meg, míg Belgiumtól 0-3-ra kaptak ki
A védekezésük már nem olyan jó, mint az utóbbi három évben, ez meg is látszott mindkét találkozón
Csekély esélyekkel indul a Haxagon-i meccsen és minden bizonnyal ellenfele teljes mértékben uralni fogja a találkozót
Barátságos mérkőzéseken nsem teljesít valami jól, az utóbbi hat ilyen meccsén egy győzelmet sem jegyzett
A keretből hiányozni fog a csapatkapitány, Gunnarsson, aki a klubcsapata meccsei során sérült le
Lehetséges kezdő: Halldorsson – Saevarsson, R. Sigurdsson, Ingason, Magnusson – Berg Gudmundsson, Sigurjonsson, Hallfredsson, Bjarnason – Sigurdsson – Finnbogason.

Szorzók Franciaország – Izland

Tippek Franciaország – Izland

Franciaország kétségkívül uralni fogja a találkozót és első perctől nyomást fog ellenfelére gyakorolni
Izland mindkét Nemzetk Ligája meccsén gólt kapott már az első félidőben és nem hinném, hogy ezt megúszná a világbajnokkal szemben
Franciaország jól játszik a támadásban, és annak ellenére, hogy Deschamps kísérletezik a kezdő 11-essel, az ellenfél védelme hamar megtörik majd
Egy vagy két gólra számítok az első félidőben, nem hinném, hogy annál több találatot látnánk az első 45 percben