Foci tippek: ESPANYOL Barcelona – Real BETIS, Spanyol Kupa – 2019.01.24

Foci tippek – Espanyol – Betis – Spanyol Kupa – 2019.01.24

Az Espanyol miután a nyolcaddöntőben különösebb gond nélkül kiütötte a Villareal együttesét, most egy jóval nehezebb ellenféllel kell szembe nézzen, a Betis-el, amely együttes a Real Sociedad-ot búcsúztatta pont a San Sebastian-on. A barcelonai RCDE stadionban 19:30 órakor kezdik a találkozót, a hazai együttes egy kicsivel esélyesebb a fogadóirodák szerint.

Image result for Espanyol – Betis  Image result for Espanyol – Betis

Espanyol

A bajnokság 13. helyén áll 21 ponttal, ami pontegyenlőséget jelent a 12. helyezett Gironával. Nagyon gyengén teljesít a bajnokikon, utolsó 8 meccséből csak egyet tudott megnyerni, a többit elveszítette.
Utolsó mérkőzését a bajnokságban az Eibar otthonában veszítette el 3-0 arányban, amikor a 90 perc alatt még egy kaput eltaláló lövése sem volt.
A nyolcaddöntőbe jutásért a Villarealt verte meg, 2-2 volt idegenben és 3-1 hazai pályán.

Betis

A La Liga 7. helyén áll 29 ponttal, ami 2-vel kevesebb mint a 6. helyen álló Getafe pontjainak száma. Az utóbbi időben a teljesítménye nem egyenletes, 1 győzelem, 2 döntetlen és 2 vereség elmúlt 5 mérkőzésének mérlege.
Utolsó találkozóját nagy izgalmak árán nyerte meg a Girona ellen, 3-2 lett a végeredmény, amikor mindkét kapott gólnál a védelme hibázott. A győztes gólt a 90+4. percben Canales szerezte.
Joaquín, Javi García, Lo Celso, Junior és Francis különböző okokból nem állnak pályára.

Szorzók Espanyol – Betis

Tipp Espanyol – Betis

Az Espanyol számára az idei bajnokság elúszott, egyetlen célja az első 10-ben végezni, így mindenképp arra fog játszani, hogy minél tovább bentmaradjon a Királykupában, amihez mindenképp jó eredményre van szüksége a hazai mérkőzésén. Ezt alátámasztja Joan Rubi utolsó mérkőzésen használt formációja, amikor is az Eibar ellen sok cserejátékos is helyet kapott a csapatban és ami a valószínűtlen eredményhez vezetett.
Ugyanakkor a vendégek táborából 5 alapjátékos fog hiányozni, így az a feladat marad nekik, hogy minél szorosabb eredményt érjenek el, amit még megfordíthatnak a visszavágón.

Tipp: 1X és több mint 1.5 rúgott gól @ szorzó 1.65  a CasiniaBET  -nél  @ Fogadj most!

KATTINTS IDE és tedd meg a tippem a CasiniaBET-nél 50.000 forint bónusszal!