Foci Tippek: EMPOLI – JUVENTUS, Serie A Olaszország – 2018.10.27.

Foci tippek – Empoli – Juventus – Serie A Olaszország – 2018.10.27.

A Juventus a héten legyőzte az Old Traffordon a Manchester Unitedet a Bajnokok Ligája csoportjában ami után, hétvégén a kiesőzónában lévő Empolihoz látogat a Seria A 10. Fordulójában. A mérkőzés 18:00 órától kezdődik a “Carlo Castellani” stadionban.

Empoli
Jelenelg a 18. helyen áll 6 pontjával, 4 egységgel előzi meg az alatta levő Frosinonet és 2-vel marad el a 16 és 17. helyen álló Udinese – Bologna párostól.
A szezonnyitó óta nyeretlenek, akkor a Cagliarit tudták hazai pályán megverni 2-0-ra, azóta 3 döntetlenre és 5 vereségre futotta.
Múlt héten épp a Frosinone ellen játszott egy látványos döntetlen idegenben, ahol a hazaiak kétszer is vezettek, a vége 3-3 lett.
Hiányzó lesz, Rodriguez, Mchedlidze, Vesei és Lollo ezen a mérkőzésen.

Juventus
A listavezető, magabiztosan 25 pontjával vezeti a bajnokságot, 8 győzelem mellett van egy döntetlenje, gólaránya 19-6-os.
Az előző fordulóban hazai pályán botlott a Genova ellen, egy izgalmas mérkőzés volt mindkét fél részére, ahol a vendégek fel tudták venni a fizikai harcot a Juventus ellen, akik Ronaldo által megszerezték a vezetést a 18. percben, majd a 67.-ben Bessa egyenlített, 1-1 lett a vége.
A hazaiak trénere kijelentette, hogy a lengyel Szczesny lesz a kapuban és Cancelo meg Alex Sandro közül valamelyik pihenni fog ebben a fordulóban.
Mandzukic, Khedira, Spinazzola és Emre Can sérülés miatt nem léphet pályára.

Szorzók Empoli – Juventus

Tippek: Empoli – Juventus
A Genova elleni botlás után, ahol egy védelmi hibából született az egyenlítő találat, elvárható, hogy Allegri változtatni fog, épp úgy mint a Manchestr United ellen is, ahol a Juventus hibátlanul védekezett.
Éppen ezért, úgy gondolom a védelem hasonlóan olajozottan fog működni mint a Bajnokok Ligája meccsen és a Juventus nem kap gólt a 70-80. percig. ami nagyon befolyásolhatja a végső eredményt.
Az Empoli a lejátszott 4 hazai mérkőzésén csak kettőn talált be, a Cagliari és az AC Milan ellen, az is 11-esből, egy olyan mérkőzésen amit végig a piros-feketék uraltak.

Tipp: rúgott gólok 2,5 felett @ 1.65 szorzó a CasiniaBET -en