Foci Tippek: CLUB BRUGGE – KORTRIJK, Belgium Pro League, este 20:30 órától

Club Brugge – Kortrijk – Belgium Pro League

A Pro League harmadik fordulójának első mérkőzését péntek este láthatjuk, főszerepben a Club Brugge és a Kortrijk. A találkozó este 20:30 órától lesz a Jan Breydelstadion-ban.

Club Brugge
Kiválóan indította az idényt, az egyik nagy favorit a bajnoki cím megnyerésére.
Az első fordulóban hazai páyánn 3 gólkülönbségre legyőzte az Eupen csapatát, majd 1-0-ra nyert a Mouscron otthonában.
Ne felejtsük el, hogy megnyerte Belgium Szuperkupáját, ahol a Standard Liege-t győzte le.
A jelenlegi európai kupákban csak később fog debütálni, ezért egyelőre csak a bajnokságra kell koncentrálnia.
Wesley-t kiállították az előző fordulóban, ezért ma nem játszhat.

Kortrijk

Az előző fordulóban is idegenben szerepelt, akkor leikszelt Antwerp-ben.
Ma sokkal nehezebb feladat előtt áll, és kevés az esélye, hogy pontokat gyűjtsön Brugge-ben.
Már volt egy kemény meccse ebben az idényben, az első fordulóban 1-4-re kikapott az Anderlecht-től.
Az előző idényben is sok gondja akadt a Pre League-ben a nagy csapatok ellen való meccseken.
Kumordzinak, az egyik alapjátékosnak egy dopping teszt eredménye pozitív lett, így szeptember közepéig felfüggesztették.
Egymás elleni találkozók
Club Brugge 2-1-re nyert mindkét találkozón az előző idényben.
Az utolsó 10 mérkőzésből 9 nagyon látványos volt, minden alkalommal minimum 3 gólt szereztek.

Club Brugge – Kortrijk szorzók

Tipp Club Brugge – Kortrijk

Club Brugge remekelt az idény elején és már átlagban majdnem 3 gólt szerzett meccsenként.
A vendégek nagy gondokkal küszködnek mikor erős csapatokkal ellen játszanak, és nem igazán tudnak nyerni idegenben.
Club Brugge nagy valószínűséggel keményen indítja majd a találkozót és már az első percekben megpróbálja átvenni a vezetést.
A védekezés nem fogja sokáig bírni, ezért úgy gondolom, hogy Brugge már az első félidőben betalál.

Tipp: Club Brugge az első félidőben gólt szerez – szorzó 1.57 a Campo Bet -en.