Foci Tippek: BENFICA Lisszabon – PAOK Szaloniki, Bajnokok Ligája, Da Luz aréna ad otthont 22:00 órától

Tippek Benfica Lisszabon – PAOK Szaloniki – Bajnokok Ligája

A párbajnak a Da Luz aréna ad otthont 22:00 órától. Főszerepben a Benfica Lisabona és a PAOK Salonic, Portugália, illetve Görögország ezüst érmes csapatai. A fogadóirodák szerint a házigazdák favoritok a meccs megnyerésére, és viszont nem tennék a Benfica győzelmére.

paok

Benfica Lisszabon

A jeelnlegi idényben még veretlen, az eddigi 4 meccsből 3-at megnyert.
Kétszer játszott otthon, mindkétszer győzőtt, 1-0-ra a Fenerbahce ellen és 3-2-re a Guimaraes ellen.
A támadás jónak mutatkozik, tekintve, hogy az eddigi 4 meccsen minden alkalommal gólt rúgott.
A védekezésben sem állnak rosszul, kivéve a Guimaraes elleni meccset, a másik 3 találkozón 1 gólt kapott.
Hogy a BL play-off-jába kerüljön, ki kellett ejtenie a Fenerbahce-t.
Pizzi kiváló formában van, ő a csapat legveszélyesebb játékosa.
Lehetséges keret (4-1-4-1): Vlachodimos – Grimaldo, Dias, Jardel, Almeida – Fejsa – Cervi, Fernandes, Pizzi, Salvio – Ferreyra.

PAOK Szaloniki

Ellenfeléhez hasonlóan neki is 4 meccse volt a jelenlegi idényben, és ugyanúgy áll mint a Benfica.
2 alkalommal játszott idegenben, 3-0-ra győzőtt Basel otthonában, a Spartak-nál pedig 0-0-ra leikszeltek.
Csak a moszkvai találkozón nem rúgtak gólt, de akkor is sok helyzetet kihagytak.
A védekezés statisztikái megegyeznek a mai ellenfél statisztikáival.
A BL-ből eddig a Baselt és a Spartak Moskow-ot ejtették ki.
A szerb csatár, Aleksandar Prijovic a csapat sztárja és egyben gólkirálya.
Lehetséges keret (4-2-3-1): Paschalakis – Vierinha, Crespo, Varela, Leo Matos – Mauricio, Canas – El Kaddouri, Pelkas, Limnios – Prijovic.

Egymás elleni találkozók

Eddig 2 alkalommal találkoztak, 2014-ben, az Európa Liga keretén belül.
Benfica mindkét meccset megnyerte, 3-0 volt otthon, 1-0 idegenben.

Benfica Lisabona – PAOK Salonic szorzók

Tippek Benfica Lisszabon – PAOK Szaloniki

Két jól védekező csapat fog ma összecsapni, ezért nem hinném, hogy túl hamar gól születne, főleg hogy ez a BL csoportok play-off-jának első köre, tehát nagy a tét.
A benfica eddigi 4 meccse során 3 alkalommal nem született gól az első 20 percben, kivétel a szerény Vitoria Guimaraes elleni találkozó.
A PAOK Salonic 4 meccséből 2 alkalommal született gól a 20. perc után, a másik kettőben a véletlen műve volt, szerintem.
Az egymás elleni találkozókon, ezelőtt 4 évvel a legkorábbi gól az 59. percben született.

Tipp: Mindkét csapat gólt szerez – szorzó 2.05 a Campo Bet -en