Foci Tippek: BARCELONA – REAL MADRID, La Liga az “El Clasico”20:45 órakor kezdődik

BARCELONA CÉLJA: VERETLENÜL BEFEJEZNI AZ IDÉNYT

Vasárnap este gálameccset láthatunk a nemzetközi fociban, Barcelona játszik a Real Madrid ellen, a La Liga 36. fordulójának keretén belül. Az “El Clasico”20:45 órakor kezdődik.

Barcelona mindent megnyert amit lehetett a spanyol bajnokságban, de befejezhetné az idényt akár veretlenül is, ami kis vigaszt jelentene a BL-ből való szerencsétlen kiesés után. A pozitív eredményt félretéve, biztos vagyok benne, hogy Messi&Co. szeretnének történelmet írni, és veretlenül befejezni az idényt, és ezidáig minden esélyük megvan erre, tekintve, hogy a “blaugrana” eddig 26 győzelmet és 8 döntetlent jegyzett, ezeknek köszönhetően 11 pont előnye van az Ateltico Madrid-al szemben, akihez képest egy meccsel kevesebbet is játszott. Ugyanakkor, a Barcelona utoljára a La Liga-ban hazai pályán 2016 szeptemberében veszített el meccset, akkor az Alaves győzte le 2-1-re.

Barcelona: Stegen – Roberto; Pique; Umtiti; Alba – Iniesta; Rakitic; Busquets; Coutinho – Suarez; Messi

A Real Madrid zsinórban a harmadik BL kupáját készül meghódítani, csak ez menthetné meg a Zidane csapata által produkált nagyon gyenge bajnokságbeli idényt. A “Blanco” a harmadik helyen áll a bajnokságban, melynek második felében sikerült visszaszerezni a Valencia-val szembeni szükséges pontokat, így most 4 ponttal vannak lemaradva a második helyezettől, azaz az Atletico Madrid-tól. Még így is a Real Madrid formája egész jó, a bajnokságban sikerült két és fél hónapja veretlennek maradnia. Ronaldo&Co. utoljára a La Liga-ban szintén Katalóniában kaptak ki, 0-1-re az Espanyol otthonában.

Real Madrid: Navas – Vazquez; Nacho; Ramos; Marcelo – Modric; Casemiro; Kroos – Isco – Ronaldo; Benzema

Az odavágón Barcelona egyszerűen megsemmisítette a Real Madrid-ot, megalázva 3-0-ra, akkor az volt zsinórban a harmadik meccsük amit nem veszítettek el a jelenlegi idényben a La Liga-ban. Ugyanakkor, annak ellenére, hogy ez egy “El Clasico”, a ma esti mérkőzésnek nincs különösebb tétje, ezért egy barátságosabb megközelítéshez számítok mindkét csapat részéről. Mindent összevetve, egyértelmű, hogy a Barcelona nyerni szeretne, hogy veretlenül zárja az idényt, ez meglátszodhat a tabellán is, a mi tippünk az, hogy a házigazdák legalább két gólt szereznek, hogy egy újabb pozitív végeredményt jegyezhessenek.

Barcelona – Real Madrid tipp: a házigazdák nyernekSzorzó 1.67 az UNIBET-en
Barcelona – Real Madrid nagy szorzós tipp: a házigazdák több mint 2, 5 gólt szereznek szorzó 2.33 az UNIBET-en