Foci Tippek: ANGERS SCO – Olympique LYON, Ligue 1 Franciaország – 2018.10.27.

Foci tippek – Angers – Lyon – Ligue 1 Franciaország – 2018.10.27.

A Stade Raymond-Kopaban feszül egymásnak az Angers és a meccs favoritjának számító Lyon. Ezúttal egy olyan opciót választottam amelyben érdemes arra tenni, hogy az egyik csapat gólt szerez.

Angers

Egyetlen győzelme van az utóbbi 5 mérkőzésen habár csak egyszer kapott ki.
4 meccsből 3-an betalált de csak egyen nem kapott gólt
Cisse, Kanga, Mancini, Puyo és Tait játéka, egészségügyi okok miatt még kérdéses.

Lyon
Neki is 5 mérkőzésből egy győzelme van, többek között kikapott a PSGtől is.
Az elmúlt 9 meccsből 8-an betalált, és mindössze kettőn nem kapott gólt.
Fekir, Gouiri, Cornet, Dubois és Rafael még sérültek, ezért nem tudni, hogy pályára tudnak-e lépni.

Szorzók Angers – Lyon

Tippek: Angers – Lyon
A Lyon egy nehéz Bajnokok Ligája mérkőzésen van túl a Hoffenheim elleni 3-3 után, egy pörgös ritmusu mérkőzés volt ami a játékosok fizikai állapotán meg is látszodhat.
Bruno Genesio által felkészitett csapat veédekezésben nem túl erős amit jól bizonyít, hogy 10-ből 8 mérkőzésen minimum egy gólt kaptak a 80. percig.
Az Angersnek meglehetősen hatékony támadó játéka van, a Ligue 1-ben lejátszott 10 találkozóból 7-en betaláltak legalább egyszer a 80. percig.

Tipp: Gólintervallum a 2. félidőben 1-2 , 1.50 szorzó  a MalinaSPORTS  -nél;