Foci Tippek: AC Milan – ATALANTA Bergamo, Olaszország Serie A – 2018.09.23

Tippek – AC Milan – Atalanta Bergamo – Olaszország Serie A – 2018.09.23

AC Milan és Atalanta vasárnap csapnak össze a Serie A ötödik fordulójának keretén belül. A találkozó 18:00 órától kezdődik a milánói Stadio San Siro-n.

AC Milan
Két kiszállás (Cagliari és Dudelange) után újra hazai pályán játszik.
Az európai tornán sok cserejátékossal játszott és nehezen győzőtt (1-0)
A bajnokságban csak négy pontot gyűjtőtt és a 14. helyen áll, de egy meccsel kevesebbet játszott. Gonzalo Higuain végre felszabadult és ő szerezte a csapat utolsó két gólját
Strinic, Cutrone, Caldara és Conti egészségügyi problémák miatt kispadon maradnak.
Lehetséges keret: Donnarumma – Rodriguez, Romagnoli, Musacchio, Calabria – Bonaventura, Biglia, Kessie – Calhanoglu, Higuain, Suso

Atalanta Bergamo
Úgy tűnik, egyre gyengébben játszanak, Gian Piero Gasperini helye kezd meginogni
Az utolsó két fordulóban két viszonylag gyenge csattól kaptak ki, a SPAl-tól és a Cagliari-tól, ezenkívül az Európa Ligába sem sikerült továbbjutniuk.
Már zsinórban 5 hivatalos mérkőzés óta nem győztek, a San Siron-n pedig nagyon kicsi az esélyük a győzelemre.
A támadóvonal már több mint 320 perce nem teljesített, a védekezés sincs toppon, tekintve , hogy kifogott rajtuk a Cagliari és a SPAL
Varnier továbbra is az egyetlen hiányzó a keretből
Lehetséges keret: Gollini – Masiello, Palomino, Toloi – Gosens, Freuler, De Roon, Castagne – Gomez, Pasalic, Zapata

Szorzók AC Milan – Atalanta Bergamo

Tippek AC Milan – Atalanta Bergamo

Mindkét csapatnak szüksége van a pontokra, a Milannak, hogy a ranglista első helyeire kerüljön, az Atalanta-nak pedig, hogy kimásszon a gödörből amiben jelenleg van
Nyilvánvaló, hogy a Milan nagyon aktív lesz a támadásban, ahogyan a Roma elleni meccsen is történt, de arra számítok, hogy Atalanta is erőltetni fogja a gólszerzést, amire már több mint 300 perce vár
Érték szempontjából kétségkívüli, hogy a Milan erősebb, az “ördögök” jobb formában is vannak, így minden esélyük megvan rá, hogy legalább leikszeljenek
Egy 1X mellett úgy gondolom, hogy látványos meccsre is számíthatunk, ezért az én tippem 1X és több mint 1,5 gól