Home / FOGADÁS TIPPEK / Foci Tipp: SPAL – AS ROMA, Serie A, ma délután 15:00 órától

Foci Tipp: SPAL – AS ROMA, Serie A, ma délután 15:00 órától

UTOLSÓ EDZÉS A ROMA-NAK A LIVERPOOL ELLENI ELŐDÖNTŐ ELŐTT

Ma délután 15:00 órától az AS Roma a “Stadio Paolo Mazza” száll ki, ahol a kis SPAL csapatával találkozik, a meccsen arra számítunk, hogy a gólok fogják meghozni a várva várt profitot.
SPAL egy kis csapat, nem lehet összehasonlítani ellenfelével semmilyen szempontból, egyetlen előnye, hogy hazai pályán játszik. A “fehér-kékek” jelenleg a 17. helyen állnak az olasz bajnokságban, egy pontra a kieső zónától. Az eddigi 33 forduló során, Leonardo Semplici csapata 29 pontot gyűjtőtt, 5 győzelmet, 14 döntetlent és 14 vereséget jegyzett, 30 gólt rúgott és 52-öt kapott. SPAL nyolc mérkőzés óta nem veszített, de meg kell jegyeznünk, hogy ebből hat alkalommal leikszelt.
• LEHETSÉGES KERET: Meret – Cionek, Felipe, Vicari – Mattiello, Grassi, Schiattarella, Kurtic, Lazzari – Paloschi, Antenucci

AS Roma a másik oldalon, kétségkívül az erősebb csapat, favorit is a mai találkozón, ahogyan az várható volt, minden esélye és erőforrása megvan a győzelemre, annak ellenére, hogy idegenben játszik. A rómaiak jó szezont produkáltak, jelenleg a bajnokságban a harmadik helyen állnak, viszont csak egy pont válassza el őket az ötödik helytől. Eusebio Di Francesco gárdája európai szinten is meglepetést okozott, látványos meccsen ejtette ki a Barcelona-t és hosszó szünet után bejutott a BL elődöntőjébe, ahol a Liverpool-al fog találkozni kedden az “Anfield”-en. AS Roma jó formában van, három mérkőzés óta nem veszített, ebből kétszer nyert, a Barcelona és a Genoa ellen, illetve leikszelt a Lazio csapatával.
• LEHETSÉGES KERET: Alisson – Kolarov, Fazio, Manolas, Peres – Strootman, De Rossi, Nainggolan – Shaarawy, Dzeko, Under

Elméletileg, az AS Roma simán kell nyerjen a mai találkozón, mivel erősebb csapat mint ellenfele, viszont most inkább a gólokra tippelünk, arra számítva, hogy mindkét félidőben láthatunk majd találatokat.

SPAL – AS Roma tipp: gól mindkét félidőbenSzorzó 1.78 az UNIBET-en
SPAL – AS Roma nagy szorzós tipp: több mint 3,5 gólSzorzó 3.65 az UNIBET-en

Facebook Comments

About admin

Check Also

Foci tippek: NÉMETORSZÁG – SZERBIA, nemzetközi barátságos – 2019.03.20

Foci tippek: NÉMETORSZÁG – SZERBIA, nemzetközi barátságos – 2019.03.20 A mérkőzést a wolfsburgi Volkswagen Arena-ban …