Foci Tipp: FENERBAHCE – BESIKTAS, Török Kupa, ma este 19:30 órától

DERBI A TÖRÖK KUPA NEGYEDDÖNTŐJÉBEN

Ma este 19:30 órától a “Sükrü Saracoglu” ad otthont a Fenerbahce – Besiktas mérkőzésnek, a Török Kupa elődöntő visszavágójának, ahol látványos meccsre és sok gólra számítunk, ahol mindkét csapat betalál.

Fenerbahce kissé favorit a fogadóirodák szerint, igaz, hogy saját pályán játszik, ahol a szurkolók is kiveszik majd a részüket. A„kanárik” nem boldogulnak rosszul a jelenlegi idényben, a bajnokságban a negyedik helyen állnak, csak három pontra az első helytől, és ugyanakkor a Török Kupában is szépen szerepeltek . Aykut Kocaman gárdája az ötödik fordulóban kezdte kalandját , azóta sorra ejtette ki az Adana Demirspor, Istanbulspor, Giresunspor csapatait. Fenerbahce jó formában van, zsinórban három győzelmet jegyzett, megverte a Kayserispor, Osmanlispor és Sivasspor csapatait, akik ellen összesen 9 gólt szerzett és csak egyet kapott.

Besiktas a másik oldalon második eséllyen indul, amint az várható is volt, mivel idegenben játszik. A “Fekete sasok” ellenfelükhöz hasonló idényt produkáltak, a bajnokságban valamivel jobban állank, pontosabban a második helyen, egy pont válassza el őket az első helytől. Senol Günes gárdája,ellenfeléhez hasonlóan a Török Kupában való kalandját az ötödik fordulóban kezdte, kiejette a Manisaspor, majd Osmanlispor csapatait, a negyeddöntőkben pedig legyőzte a Genclerbirligi-t. Besiktas is jó formában van, zsinórban három győzelmet jegyzett, legyőzte az Alanyaspor, Goztepe és Akhisar Belediye, akik ellen 9 alkalommal talált kapuba.

Az odavágó eredménye 2-2 volt, úgyhogy ma este a Besiktas muszáj kilépjen játszani, mivel vagy egy gőzelemre vagy pedig döntetlenre van szüksége a továbbjutáshoz, mely esetben legalább három gólt kell szerezzen. Pörgős meccsre számítunk, ahol látványosságban nem lesz hiány, ezért arra tippelünk, hogy mindkét csapat betalál.

Fenerbahce – Besiktas tipp: mindkét csapat gólt szerezSzorzsó 1.58 az UNIBET-en
Fenerbahce – Besiktas nagy szorzós tipp: több mint 3,5 gólSzorzó 2.70 az UNIBET-en