Foci előrejelzések: OXFORD – MANCHESTER CITY, Anglia Ligakupa – 2018.09.25

Foci előrejelzések – Oxford – Manchester City – Anglia Ligakupa – 2018.09.25

Manchester City könnyű feladat előtt áll az angol ligakupa harmadik fordulójában. A are o misiune foarte usoara in runda a treia a Cupei Ligii Angliei la fotbal. A “Polgárok” kedden Oxford otthonába látogatnak, a párbaj pedig 20:45 órától kezdődik a The Kassam Stadium-ban.

Oxford
Jól szerepelt a torna eslő két fordulójában, gond nélkül legyőzte a Coventry-t és a Newport County-t
A League One-ban szerepel, ami az angol harmadik liga másnéven, a bajnokságban pedig nem kezdett valami jól
Az első 9 forduló után csupán öt pontra tett szert, így a bajnokság utolsó előtti helyén áll
A találkozó előtt elég komoly keretbeli gondokkal küzd, Browne, Mackie, Carruthers, Eastwood és Hall mind hiányozni fognak
Lehetséges keret: Mitchell – Norman, Nelson, Mousinho, Garbutt – Hanson, Baptiste – Whyte, Henry, Holmes – Smith

Manchester City
Ő az en-titre bajnoka ennek a tornának, a tavaly az Arsenal-t győzte le a dontőben 3-0-ra
A harmadik selejtező körből indult, a bajnokságot is jól kezdte, jelenleg a második helyen áll a Premier Leagu-ben
Az utolsó bajnoki meccsen 5-0-ra legyőzte a Cardiff-ot, most pedig kizárt, hogy egy sokkal gyengébb csapat keresztbe tegyen neki
Még így is Pep Guardiola sok fontos játékosát pihentetni fogja a következő meccsekre való tekintettel
De Bruyne, Bravo, Mangala és Mendy lesérültek, így ők biztosan nem fognak pályára lépni
Lehetséges keret: Muric – Danilo, Kompany, Otamendi, Zinchenko – Stones, Gundogan, Foden – Mahrez, Jesus, Diaz

Szorzók Oxford – Manchester City

Tippek Oxford – Manchester City

Nagy valószínűséggel az Oxford sok játékosa élete egyik legfontosabb meccse előtt áll, így biztosan izgatottan és koncentrálva várják a találkozót egy ilyen ellenfél ellen
Manchester City biztosan egy teljesen más 11-essel lépik majd pályára mint amivel a BL-ben és a bajnokságban szokott, és nagy valószínűséggel ezek a játékosok nincsenek annyira összeszokva
Oxford nagy valószínűséggel kihasználja majd ezt, és tekintve elszántságukat, meg lesz az esélyük nyomást gyakorolni az ellenfél kapujára
Szerintem az Oxford szerezhet három szögletet a meccs alatt, ez a tipp pedig a Betano ajánlatában hívta fel a figyelmemet a jó szórzónak köszönhetően