Fc. MONTPELLIER HSC – SM CAEN; tippek Franciaország Ligue 1 – 2019 január 27

Montpellier – Caen; tippek Franciaország Ligue 1 – 2019 január 27

A Stade de la Mosson stadion ad otthont a Montpellier és Caen közti találkozónak, a tippem pedig a gólszerzés időpontjára vonatkozik. Szerintem ez a tipp lehet a nap tippje, nagyon bízom benne, hogy nyerő lesz.

Image result for Montpellier FC  Image result for Caen FC

Montpellier

6 meccs óta nem nyert, ebből pedig 3-at elveszített.
Az utolsó 4 meccs során 3 alkalommal nem szerzett gólt, és az utolsó 8 meccsből 7 meccsen kapott gólt.
Keretproblémákkal nem küszködik.

Caen

Teljesítménye nem következetes, az utolsó 5 meccs során 2 győzelmet, 2 vereséget és egy döntetlent jegyzett.
Az utolsó 9 meccsből 8 alkalommal gólt szerzett, de 7 alkalommal kapott is.
Guilbert fel van függesztve, Genevois és Oniangue pedig le vannak sérülve és hiányozhatnak.

Szorzók Montpellier – Caen

Tipp Montpellier – Caen

A házigazdák EL-be vezető helyen állnak, míg a vendégek közel állnak a kieséshez, így mindkét csapatnak szüksége van a 3 pontra és nem hiszem, hogy megelégednének egy döntetlennel, ezért egy látványos meccsre számítok.
A Montpellier utolsó 7 hazai meccséből 5 alkalommal Iegalább egy alkalommal gól született az első félidőben, legtöbbször pont ő szerezte a gólt.
Caen a jelenlegi Ligue 1 idény során 10 kiszálláson volt, ebből 7 alkalommal született gól az első félidőben, én most is erre számítok.
Amennyiben az utoló 5 egymás ellenit nézzük, láthatjuk, hogy 3 alkalommal az első 45 percben gól született, az odavágón pedig a félidőben már 1-1 volt.

Tipp: Montpellier  győz @ szorzó 1.67 az Unibet  -en @ Fogadj most >>

Katt IDE és tedd meg az Unibet tippet egy 20.000 forint értékű bónusszal!