Home / FOGADÁS TIPPEK / Fc. CHELSEA – TOTTENHAM Hotspur, tippek angol Ligakupa – 2019 január 24

Fc. CHELSEA – TOTTENHAM Hotspur, tippek angol Ligakupa – 2019 január 24

Chelsea – Tottenham; tippek angol Ligakupa – 2019 január 24

Remek párbajt láthatunk az angol Ligakupa elődöntőiben a Chelsea és a Tottenham között. Az alábbiakban olvashatod a tippemet, melyben nagyon bízom. A találkozó csütörtökön 20:45 órától lesz.

Related image  Image result for Chelsea – Tottenham

Chelsea

hajszálhíján kapott ki az odavágón, de itt még semmi sincs veszve
mindent összevetve jó szezont produkál, jelenleg a negyedik helyen áll a Premier League-ben, a bajnoki cím viszont úgy tűnik elúszott
a hétvégén fájdalmas vereséget jegyzett, 0-2-re kikapott az Arsenal-tól
a Ligakupában eddig a Liverpool-t, Derby-t és Bournemouth-ot ejtette ki.
Loftus-Cheek a házigazdák egyetlen hiányzója.

Tottenham

a Premier League 3. helyezettje.
az odavágón is jól játszott, a Kane által rúgott gólnak köszönhetően nyert.
az utolsó öt meccséből négyet megnyert, jelenlegi formája is jó
a hétvégén a Fulham otthonában győzőtt, egy, a vártnál nehezebb meccs keretén belül.
A Ligakupában a Watford, West Ham és Arsenal csapatait ejtette ki.
Három fontos játékosuk hiányzik: Harry Kane, Dele Alli és Heung-Min Son; Victor Wanyama szintén kispadon marad, Lucas Moura és Sissoko ellenben újra játszhatnak.

Szorzók Chelsea – Tottenham

Tipp Chelsea – Tottenham

az odavágóhoz hasonló nagyon kiegyensúlyozott meccsre számítok, akkor sem született gól az első 20 percben
A Spurs-nak van egy enyhe előnye, és biztos vagyok benne, hogy nem fog megnyílni a védekezésben, legalábbis a meccs elején, egy nagyon szervezett védekezésre számítok.
a Chelsea sem fog az elején kockáztatni, mivel csak egy gólra van szüksége.
A Chelsea-nek komoly gondjai akadtak a támadásban az elmúlt hetekben, mivel Kane, Alli és Heung-Min nélkül kellett játszania, így a gól eléggé késve jöhet most is.
   Tipp: Összesen 1-2 gól a második félidőben @ szorzó 1.50  a CampoBET -nél  @ Fogadj most >>

KATTINTS IDE és tedd meg a tippem a CampoBET 50.000 forint bónusszal!