Dinamo Tbilisi

Feyenoord

Az első kör eredménye: Feyenoord – Dinamo Tbilisi 4-0

6 hazai mérkőzésén győzött zsinórban Dinamo Tbilisi.

Dinamo T az utolsó hat meccsből ötöt megnyert, így meglepetés volt a csúnya vereség amit Hollandiában szenvedtek, csütörtökön sokkal szorosabb meccsre számítunk főleg hogy a Feyenoord csak egy meccset nyert meg az utolsó hatból.

Feyenoord

Az első fordulóban csak 1 pontot tudott szerezni a Sparta Rotterdam ellen. Egy remek 2-2-es meccs volt, amelyen az összes gól a 2. félidőben született. a Feyenoord csak a 90+5. percben tudott kiegyenlíteni, de tett egy nagy lépést is az Európa Liga play-off-ban, hiszen 4-0-ra győzte le a Dinamo Tbilisi-t.

A Feyenoord tavaly a 3. lett és közben megvált néhány fontos játékostól is, anélkül, hogy jelentősebb igazolást hajtott volna végre. Robin van Persie visszavonult, Vilenha-t és Jerry St. Juste-t 9-9 millió euró értékben adták el. A nyáron új edző is érkezett, a Manchester United volt védője, Jaap Stam. 5 játékos nélkül kell most boldoguljon, akik sérültek.

Hogyan fogadd az 50.000 FORINTOS szelvényt?

1. Hogyan fogadd az 50.000 FORINTOS szelvényt?