Buducnost – Partizan, 20 óra 45 perc

Buducnost – Partizan
Európa: Bajnokok Ligája – Negyeddöntő – Visszavágó

Ma este 20:45-től találkozik egymással a két csapat a visszavágó keretein belül , ez a mérkőzés azon kevesek közé tartozik ahol még nem dőlt el a továbbjutás sorsa.

Az első fordulóban a Partizan 2-0ra tudott győzni , a vendégek végig bunkerfocit játszottak , ráadásul rendkívül csúnyán és szabálytalanul védekeztek , szerencse , hogy nem sérült meg senki!

Az első mérkőzés első félideje rendkívül unalmas volt. Gól sem született és rengeteget állt a játék , csak a második félidőtől kezdtek el aktívan támadni a szerbek , ezzel szemben a Buducnost egyszer rúgott kapura , inkább a védekezéssel foglalatoskodtak. Ennek ellenére a Partizan még is szerzett két gólt , így a bunkerfoci buducnosti szempontból megbukott , ráadásul 18-szor szabálytalankodtak és három sárgalapot is begyűjöttek , a visszavágóra teljesen más játékot kell hozniuk , ha átvitt értelemben labdába szeretnének rúgni..

Mindkét csapat hiányzók nélkül lép a pályára , teljesen más mérkőzésre van kilátás mint az első fordulóban , a hazaiak folyamatosan támadni fognak és nem fogják hagyni lélegzetvételhez jutni a Partizanit , hisz az ő szempontjukból egyetlen bekapott gól is végzetes lehet , ebben az esetben szinte biztosan a vendégek jutnának tovább!