AC MILAN – FIORENTINA, tippek Olaszország Serie A – 2018 december 22

AC Milan – Fiorentina – tippek Olaszország Serie A – 2018 december 22
AC Milan-Fiorentina találkozó, mely nagyon érdekesnek ígérkezik. A találkozónak a milánói “San Siro” ad otthont, és 15:00 órától kezdődik.

Related image   Image result for Fiorentina
 AC Milan
A 4. helyen áll a Serie A-ban 27 ponttal, 5 pont válassza el az Intertől, illetve 2 ponttal van a Lazio előtt.
Gyenge időszakot él meg, az utolsó 5 forduló során 1 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget jegyzett.
Legutóbb leikszelt idegenben a Bologna-val (0-0), de a támadásban nem sok minden jött össze neki.
Caldara, Biglia és Bonaventura le vannak sérülve, Borini játéka kérdéses, Bakayoko és Kessi pedig fel vannak függesztve.

Fiorentina
A 10. helyen áll a bajnokságban, 22 pontja van, ugyanannyi mint a 11. helyen álló Torino-nak.
8 hónap várakozás után sikerült egy győzelmet jegyeznie, saját pályán 3-1-re legyőzte az Empoli-t.
Az Empoli elleni meccsen a vendégcsapat talált be először a 24. percben, Mirallas egyenlített ki a 40. percben, majd Simeone Dabo találtak be és szerezték meg a 3 pontot.
Pezzella-nak lejárt a felfüggesztése, és ott lesz a védekezővonalban Vitor Hugo társaságában, így Stefano Pioli edzőnek teljes a kerete.

Szorzók AC Milan – Fiorentina

Tipp AC Milan – Fiorentina
Szerintem a vendégcsapat minimum 1 gólt szerez, mivel valamivel jobban állnak mint Gatusso gárdája.
Az AC Milan pár mérkőzés óta nem tudja összeszedni magát, az utóbbi időben a legjobb játékosuk Donnarumma , aki a legutóbbi 3 meccsen egy-egy gólt szerzett, de az sem volt elég az Olyampiakos ellen, akitől 3-1-re kikaptak.
A másik oldalon a lila támadás egyre jobban alakul, ez pedig Mirallas integrálásának köszönhető, aki csak pár hónapja van a csapatnál, de nagyon hatékony a támadásban.

Tipp: Mindkét csapat gólt szerez @ szorzó 1.70 az Unibet  -en  @  Fogadj most >>

Katt IDE és tedd meg az Unibet tippet egy 20.000 forint értékű bónusszal!